Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért van az, hogy nem tudok...

Miért van az, hogy nem tudok elmenni dolgozni?

Figyelt kérdés

Múltkor egy takarítói állásinterjún voltam - alkalmi munka heti 3x - azt mondták, menjek el próbanapra. A próbanapon telefonáltak, hogy nem kellek. Voltam egy éjszakai bárban is, ott pultosnak jelentkeztem, de egyébként azt meg el sem vállalhattam volna, mert tanulok és a NAV megbüntetne, ha én főállásban dolgozok. Ezt utólag tudtam meg. November óta nincs munkám, akkor is csak 20 ezret kerestem. Ma Call centeres interjún voltam, kérdőívezni kellett volna, kimenő hívásokat indítani, amit én már tavaly nyáron csináltam, meg azt mondták, meg vannak elégedve velem meg, hogy a diákmelós főnökünk hív 4 óra tájt, hogy fél 5ig beérjünk az irodába szerződést aláírni. Engem nem hívtak. Pedig nagyon sokat beszéltem, szeretek is beszélni, csak egy picit izgultam és annyira tág feladatot kaptam (média), hogy nagyon sok mindent lehetett volna beszélni róla és nem tudtam hirtelenjében mindent összeszedni. Egy csomó levelemre nem is válaszoltak. :( Én nem ruhákra akarom költeni a pénzemet, hanem besegíteni itthon - anyut műtötték, nem dolgozik, csak apa -, meg a további tanulmányaimra. Gondolkoztam azon is, hogy nyáron hajóra megyek dolgozni. Az sem lenne lehetséges, mert még fennállna a tanulói jogviszony? Miért nincsenek diákmunkák? Minden nap leülök a gép elé és egy órát azzal töltök el, hogy keresgélek, de semmi. Mi a baj velem, hogy nem hívnak? Kezdek elkeseredni :(

20/L


2014. febr. 17. 16:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Hostess interjún is voltam, ott sem vettek fel.
2014. febr. 17. 16:21
 2/3 anonim válasza:
Hova valósi vagy?
2014. febr. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hajóra mehetsz diákként, de az interjúk már lementek erre a szerzonra, szóval ha jelentkezni szeretnél, már kicsit elkéstél, de azért még megpróbálhatod, hátha.
2014. febr. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!