Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diplomával, középfokú angol...

Diplomával, középfokú angol nyelvtudással mennyire "ciki" elmenni pl. egy jobb üzletbe eladónak / reptéri boltba dolgozni? Mennyit lehet keresni?

Figyelt kérdés
Alig jeleznek vissza a cégek, (pl. beszerzési asszisztens, kereskedelmi asszisztens, marketinges munkakörök) ahova pályázok - a végzettségemnek megfelelően.
2012. szept. 24. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

sokkal kevésbé ciki, mint otthon ülni és várni a szebb jövőt..

nem fognak beskatulyázni, ha arra gondolsz...

ha én ilyet látok egy önéletrajzba, akkor az jut eszembe, hogy igen, ebben az emberben van alázat és munkára való hajlam... nekem pozitív.

De csak addig, amíg nem vesznek fel szakmádba...

Remélem mihamarabb sikerül elhelyezkedned. Sok sikert.

2012. szept. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan hogy bármilyen munkát ciki végezni.


Fogadj el bármilyen melót akkor is ha minimálbéred,közben tudsz végzettségednek megfelelőt keresgélni

(1 évig dolgoztam boltban eladóként minimálbérért mire találtam végzettségemnek megfelelőt,most 300at kézbe kapok.Tudod mit mondott a hr-es a felvételinél? Hogy nála előny hogy olyan munkát is végeztem már ami alacsonyabb végzettséget igényel,igy valószinű hogy ennél a munkánál se fogok hisztizni ha olyat kell csinálnom ami mégse igényli a szaktudásom)

2012. szept. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. szept. 24. 15:44
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerinetm annál cikibb nincs mont otthon verni a fszt és várni a sült galambot és sírni hogy nem tud nyaralni menni az illető.


Én most gondozó vagyok, ami fürdetéstől, kakitakarításon át mindent jelent a csevegésig... és egy nap orvos leszek.

De nem esik le a kezemről az aranygyűrű és megcsinálom ezeket a dolgokat, mert sajnos kell a tanulmányaimra a pénz és teszek érte hogy meglegyen. Aki lenéz ezért, az be is kaphatja :D

2012. szept. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, menj nyugodtan. a legtöbb üzletben minimálbér van nettó 60, néhány helyen 80-100 nettó, kivételes helyeken 120 nettó. Efölött nincs bér.Amúgy rengeteg a szakképzettséggel rendelkező munkanélküli eladó is, szal ne hidd, h eladónak könnyen be lehet kerülni. Amikor pl az egyik bp-i pláza egyik üzletébe kerestek eladót, mire pályáztam, már az enyém volt 250. beadott Cv. (én is diplomás vagyok, mellette szakképzett eladó, 2 ffokú nyelvvel). Nem én nyertem, ugyanúgy vissza se jeleztek, be se hívtak.
2012. szept. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!