Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hallott e már valaki a fokus...

Hallott e már valaki a fokus personalservice-ről? Egy szegedi vállalkozás Emberek kiközvetítésével foglalkozik. De nem vagyok jártas az ilyen témában. Ha valakinek van tapasztalata írja meg:

Figyelt kérdés

"Ismert német cégeknél kínálunk Önnek rövid és hosszútávú munkalehetőséget


Amit kínálunk:


-Változatos foglalkoztatás változatos munkakörökkel és előrelépési lehetőséggel. A különböző szakmákban és különböző cégeknél eltöltött rövid idő alatt professzionális tudásra tehet szert.


-Határozott vagy határozatlan idejű munkaszerződés, fix tervezhető fizetés, a kollektív szerződésben meghatározottak alapján.


-rugalmas éves munkaidőkeret


-kollektív szerződés szerinti pótlékok kfizetése: éjszakai-, vasárnapi -, ünnepnapi és túlórapótlék"



2014. febr. 19. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez egy közvetítőnek tűnik, vagyis vagy rajtuk keresztül juthatsz álláshoz vagy ha felvételt nyersz, papíron ők fognak felvenni. Nincs ezzel semmi baj, én is közvetítőn keresztül dolgoztam fél évet, mire az adott cég átvett.
2014. febr. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én nem foglakoznék velük,mert csak lehúznak és átvernek...mindenki jobb ha saját maga talál KINTRŐL állást,és nem magyarországról probálkozik munkaközvetítő fejvadász kamu cégeknél.
2014. febr. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ja, csakhogy

1. van olyan vállalat, amely kizárólag közvetítőn keresztül vesz fel bárkit is, pl. az is, amelyiknek én dolgoztam

2. van olyan közvetítő, amelyik nem kamu,bármilyen hihetetlen is, utána kell járni

3. a büdös életbe nem fog itthonról egyszerű munkát kapni külföldön

2014. febr. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
méghogy munkát nem,albérletet szállást sem,mivel ahhoz is munkáltatói igazolást kérnek,jó drágán..de az más tészta,másik dolog munkát kintről kell keresni némi önerővel nekivágni.
2014. febr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sajna a mai világban nagyon nehéz kiszűrni hogy ki a csaló és ki a komoly cég. Nem kis fejtörést okoz az hogy kire bízza az ember magát.


azt már ne is mondjam hogy írtam nekik kíváncsiságból.

De egy hete még válasz se jött. Na most vagy sokan keresik őket. De komoly helyeken van legalább egy automata válasz levél hogy beérkezett a levele vagy valami. De itt semmi.

2014. febr. 22. 08:53
 6/7 anonim ***** válasza:
kitudja,ha ennyire nem leinformálható,akkor jobb ha komolyan hagyod...nézz külföldi állásportálokat mint az eures,vagy hasonlók...na azok nem kamuk!legalább magad nem csapod be,ha az első mondatot sem érted meg,akkor hogy is dolgoznál külföldön? egy szerződést eléd tennének,oké a közvetítőben megbíznál?lehet be sem jelentene,vagy csak magyaron,vagy lehúzna masszívan.Annyi póruljárt embert ismerek!így vagy úgy,csak magadra támaszkodhatsz,és akkor kevesebb az esélye,hogy átvágnak.Szóval jól gondold meg!Vagy fejleszd a nyelvet..gyűjts pénzt,és aztán vágj bele,mint ahogy én is tettem
2014. febr. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyet értek veled. A nyelvet folyamatosan tanulom. Úgy hogy azzal nem lenne nagy gond. De egyébként igen. Hagyom őket és keresek mást. :)
2014. febr. 23. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!