Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fejvadasz cegek hogyan mukodne...

Fejvadasz cegek hogyan mukodnek? Vagy amit en keresek az nem is fejvadasz ceg?

Figyelt kérdés
Szoval egy olyan ceget szeretnek akinek leadom az oneletrajzomat, ok behivnak, interjuztatnak, es utana ok keresnek nekem megfelelo munkat, nem nekem kell a hirdeteseket bongeszni meg kilincselni a munkaadoknal. Ezek a fejvadasz cegek?
2014. febr. 19. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezek elvileg a fejvadász cégek.

A valóságban kicsit másképpen működnek, ők leszerződnek annyi céggel, amennyivel tudnak (2-3 ssc), és csak az ott megjelenő állásinterjúkra próbálnak bejuttatni.

Tehát azt, hogy neked nem kéne nézni utána, az erősen túlzás.

2014. febr. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hmm...Es nem tudod hogy van-e valamilyen szintu differencialodas a cegek kozott (tehat hogy az egyik mondjuk adminisztracios terulet, a masik HR, a hamardik marketing, a negyedik orvosi, az otodik felsovezetes, stb), vagy aki kapja marja, es azzal szerzodnek akivel lehet?
2014. febr. 19. 12:07
 3/4 anonim ***** válasza:
A fejvadász cég annyival szerződik, amennyivel csak tud. Szektoronként nem nagyon lesz több, mint 2-3, de gondoltam egyszerre csak egy szektorban keresgélsz.
2014. febr. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
71%
A fejvadász cég az emberre vadászik, nem munkahelyre. Tehát nem neked fog munkahelyet keresni, hanem a munkahelynek fog embert. A munkahely érdekét fogja nézni, hiszen ő az, aki fizet neki. Fontos ezt tudnod...
2014. febr. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!