Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri-e Pénzügyi Tanácsadónak...

Megéri-e Pénzügyi Tanácsadónak lenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!

Az lenne a kérdésem/kérésem, hogy aki már dolgozott, vagy dolgozik pénzügyi tanácsadóként, mi a véleménye magáról a munkáról??

Hallottam jót is és rosszat is, de engem érdekelne ez a munka, mert szeretek megismerni új embereket, szeretek emberekkel beszélgetni (más kérdés, hogy meg is tudom-e őket győzni, hogy az adott cég, adott termékét válasszák)és azért persze szeretnék én is jó pénzeket kapni.

Tudom, hogy sok-sok időt, energiát, és pénz kell belefektetni az elején (és utána is), de azt hallottam, ha rendesen csinálom és nem adom fel akkor megtérül (ja és persze rendelkezem elég ismerőssel). Szal igaz-e ez az állítás??

Egyébként 1 ismerősöm van aki ezzel foglalkozik immár 4. éve, és elég jól megy neki, persze napi 8-10 órát dolgozik még most is.

Lehet ezzel megválaszoltam magamnak a kérdést, de ha lehet akkor várok véleményeket és tapasztalatokat a munkával kapcsolatban.

Köszönök minden választ előre is.



2014. febr. 22. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:
20%
Ha meg akarod utáltatni magad az ismerőseiddel akkor mindenképp érdemes belefogni! Erre ennyit tudok mondani.
2014. febr. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem ! Itt olvashatod az indokot bővebben http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanula..


"szeretek megismerni új embereket, szeretek emberekkel beszélgetni "


Menj szociális munkásnak

2014. febr. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!