Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sikerült már valakinek az...

Sikerült már valakinek az eujobinfo által külföldi munkát szereznie? Vagy ez is csak egy a sok lehúzos banda közül?

Figyelt kérdés
2009. dec. 10. 23:00
 1/3 anonim válasza:

szia

nem ismerem az ilyen oldalakat, sohasem probaltam oket. tobb mint 3 eve osszecsomagoltam es elindultam a nagyvilagba. cv-t osztogattam naphosszat es lett allasom.

azok, akik kozvetiton keresztul jonnek ki, ugyanezt csinaljak, olyan nincs hogy biztos munkat biztositanak csak megadjak a munkakereses felteteleit. nagyjabol elmagyarazzak, hogy mire lesz szukseged es hova menj ugyintezesre. ezek az infok neten megtalalhatoak, es meg fizetni sem kell erte.

2009. dec. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondom amit az előttem író.Ha valaki tud angolul az menjen ki egyénileg,és csinálja azt INGYEN amiért fizetni kéne az ügynökségnek..Mert tényleg nem csinálnak mást csak elmondják milyen papírok kellenek,és hová menj..Ezt INGYEN bármelyik magyar megírja a kérdezed,és bárhol utána tudsz olvasni..Be adod a CV-t minden ügynökséghez,emellett bekopogsz szinte mindenhová ahol dolgoznak,és megkérdezed van-e munkafelvétel!

Vannak munkák itt kint(tudom,mert szoktam olvasni hisz az ügynökségek mellett megyek el)Állandóan van meló szakácsnak,sofőröknek,vannak irodai melók is,sőt vannak eladói állások is..csak tudni kell ki mit szeretne dolgozni...(a mekiben is van mindig meló)

Azok akik meg ügynökségen keresztül jönnek semmi nyelvtudással azokat tuti át fogják verni,mert megtehetik..

2009. dec. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
78%

nem tudok érdemben hozzászólni a kérdésedhez, de tetszik a nyelvezete!végre valaki akinek már ugyanúgy tele van a f*sza az egésszel mint nekem!sok sikert azért!

mégvalami.hajópincér.hu nemrég ajánlotta egy haverom.hátha legalább ez..

2010. márc. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!