Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szeretnék egy vállalkozást,...

Szeretnék egy vállalkozást, de nem tudom mit lenne érdemes nyitnom, szerintetek mi értné meg, mi profitálhat hasznot?

Figyelt kérdés
Szekszárdon szeretnék, egy kis város gondolkodtam egy smiling bar-ban, tejivóban - tejbár, utazási-iroda, de nem tudom mi érné meg. Szekszárdon amúgy a fiataloknak nincs semmi szórakozási kikapcsolódási lehetőségük, talán ezt kéne megcélozni, de a költség keretem 6 millió Ft lenne.

2014. febr. 23. 18:26
 1/9 Zole79 válasza:
Üdv. Nem tudom mennyi idős vagy, de a 6mill tőke nem is olyan rossz. Bár mivel szórakozóhelyben gondolkozol, sajnos szinte semmi. Gondold csak végig, miből is áll, még egy romkocsma is felszivná pillanatok alatt a lóvét. És ne felejtsd el hogy az első hónapokban a tökédből kell járulékokat fizetned, embereknek fizetést adnod , árút rendelned. Nyilván lenne valéamennyi belvétel, de azért az első fél évben arra nem alapozhatsz. Sok más jobb üzlet létezik, de te szórakozóhelyet akarsz. Még valami. Azért ha mégis ilyesmit nyitsz, kicsit érdeklődj a környéken. Nem mindenki örül annak ha nyit egy ilyen hely. Jobb ha óvatosabb vagy. Sok sikert kivánok!!!!!!!!!
2014. febr. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Tejivó vagy tejbár nem sokáig fog működni. Jobban mondva csak addig amíg tart az újdonság varázsa. Tudom, mert ahol én élek, ott is nyitottak, és jó ha fél évig nyitva volt. Utána már nem mentek be annyian, hogy megérje üzemeltetni.

Ha a fiatalokat akarod megcélozni, akkor olyan helyet kéne üzemeltetni ami menne is.

PL: egy beülős hely, ahol lehet játszani. Alkohol, cigi nincs. (így a fiatalok is mehetnének, és kevesebb engedély kell) Olyan helyet ahol lehet kapni fagyi kelyheket, hamburgereket (több fajtát) szól a jó zene, egy kis helyiségben csócsózhatnának stb..

De ehhez kevés a 6 millió.. Ez többe fog kerülni.

Ennyi pénzből inkább egy kebabost, vagy másfajta kajáldát csinálj.

2014. febr. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

lehet rosszul fogalmaztam :) nem szórakozó helyet akarok nyitni, hanem egy olyan helyet ahova a fiatalok betérhetnek az anyuka is a gyereket szivesen behozza erre volt példa egy tejivó ahol pl. szenyók, különböző tejtermékek, gyümölcsök, müzlik, limonádék, kv, tea, stb stb. :)


de nem tudom erre vevők lennének e :)

és hogy ez tud bevételt hozni :)

2014. febr. 23. 18:39
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi :) akkor a tejivót kihúzom :D
2014. febr. 23. 18:41
 5/9 anonim ***** válasza:

sajnos ez nem ilyen egyszerű, hogy itt megkérdezed, majd xy azt mondja, hogy az nem jó és máris elveted vagy épp azt mondja az jó és akkor csinálod.

ha itt kérdezel, akkor nyilvánvalóan nincsen ilyen irányú végzettséged és/vagy tapasztalatod. ezzel még mindig nem lenne olyan nagy baj, lehet, hogy így is alkalmas lennél rá, de nagyon az esélye, hogy nem.

ne értsd félre, nem megsérteni akarlak, épphogy segíteni. sajnos túl sokan fognak bele ilyesmibe, anélkül, hogy bármit is tudnának az egész realitásáról. onnan kezdve, hogy 6 millió forint egy ilyen jellegű hely megnyitásához nagyon nagyon kevés (inkább 15-17 millió áll közel az igazsághoz). szóval abszolút a legjobb szándékkal javaslom, hogy nagyon gondold át, mit csinálsz a pénzeddel, mert igen könnyen elúszhat.

2014. febr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

igazad van :)


de akkor 6 milla semmire nem elég? :)

semmi üzletre?


én idegenforgalmis szakmen. vagyok nekem az álmom egy utazási iroda volt mindig, imádok szervezkedni, utakat csinálni, persze élesbe még nem volt szerencsém csinálni, persze ezt egy már tapasztalt alkalmazottal együtt kéne aki úgy mondd a mentorom lenne :)

ami kellene egy közvetítő cégnek:

berendezések, telefon, fax, számítógép stb :)

szóval 6 milla se kellene ehhez



Szekszárdon 4db van, ezért nem tudom h menne-e, persze ha megtudnám fogni a fizetőképes embereket akkor talán... :)

2014. febr. 23. 20:25
 7/9 anonim ***** válasza:

6 millióból már futja egy normális szakmára, amivel lehetne kezdeni valami értelmes dolgot.


Utazási iroda? millió +1 van belőlük.

2014. febr. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ember, tudod mit szeretnél van hozzá képesítésed, mért akarsz tejivót meg szórakozóhelyet csinálni, amihez lövésed sincs? Mért hallgatsz a névtelen válaszolókra, hogy sok utazási iroda van, nem kell több meg a többi baromság. A cégedet nem a szolgáltatás vagy termék különbözteti meg a többi cégtől, hanem hogy hogyan csinálod. Fodrász szalonból is sok van még is terjed a biofodrász hálózat. Találd ki mit fogsz csinálni, csináld egyedien, adj többet mint a konkurencia, néha egy mosoly is elég. Ne azt nézd mi éri meg hanem mit csinálnál szívesen, majd azt nézd hogy lehetne eredményesen csinálni.
2014. febr. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Egy bowling terem nagyon jó lenne Szekszárdra és ezt nem csak én gondolom így.:)
2014. márc. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!