Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Tegyük fel, van 15millió...

Tegyük fel, van 15millió forintom. Szeretnék belőle egy vállalkozást csinálni. Mihez lenne érdemes kezdeni ennyi pénzből, és kb mennyi nyereséget hozna havi szinten?

Figyelt kérdés
Írjatok tippeket!
2013. dec. 25. 16:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Amihez értessz. A kéményseprő seperjen kéményt, a halász halásszon, satöbbi... Ritkán szokott sikeres lenni, ha a kamionsofőr éttermet nyit, vagy ha az autószerelő szállodát indít.
2013. dec. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
..de hogy kicsit bővítsük a dolgot: a 15M-ből az első párszázezer forintot - netán misit- lehetne arra fordítani, hogy tudást szerezz hozzáértéktől valamiben. Ez általában meglehetősen jó befektetés szokott lenni.
2013. dec. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Lottózót akarnék nyitni, amihez nem kell szakértelem...

Na szóval egy lottózót kb mennyiből tudnék nyitni, és mennyit hozna zsebbe havonta?

2013. dec. 25. 16:31
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni - és nem is irigysig szól belőlem! - de szerintem legjobban akkor jársz, ha bankba rakod ezt a pénzt.


Vállalkozni szakértelem nélkül nagyon kevés a 15 millió Ft.


Egy lottózóhoz is kell szakértelem.

2013. dec. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szakértelem nélkül bele se kezdj.
2013. dec. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egy lottózó kb semmit nem fog hozni. Ha lenne egy trafikod, az talán, de az is neccesen.

Én a szolgáltatóipar felé indulnék. Mivel van szakértelmem, én tudom mibe fektetnék ennyi pénzt.

2013. dec. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hozzáértés nélkül inkább tedd a bankba.
2013. dec. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Itt le van írva mi kell egy lottózó nyitásához!

[link]

2013. dec. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Zael válasza:
Open House franchise irodát, kb ennyi az indulója, és mindent adnak hozzá, ami kellhet
2014. aug. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

# 9

Veszélyes ez a ingatlan irodás dolog 1 éve nemrég be is zárt egy neves ingatlan iroda Pesten!

2014. aug. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!