Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkát ajánlanátok...

Milyen munkát ajánlanátok egyetemista diákok részére?

Figyelt kérdés
Egyetemistaként szeretnék munkát vállalni. Elsősorban olyan munka érdekelne, ami valamilyen szinte szakmai tapasztalatot is nyújtana. Mivel tisztában vagyok azzal, hogy attól, hogy még lesz egy papír a kezemben nem biztos, hogy lesz későbbiekben jó munkám. Ezért szeretnék minél előbb tapasztalatokat szerezni, hogy később több esélyem legyen főállású munkahelyet találni. 19/L

#állás #munka #diákmunka #munka iskola mellett
2014. febr. 25. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
milyen szakra jársz?
2014. febr. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nézd végig a diákszövetkezetek álláshirdetéseit, a szakmádnak megfelelő állást keresve.

Vagy írj nekik hogy a te szakmádhoz milyen melót tudnának adni.

2014. febr. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Diákszövetkezet, a nagy fenét.

Lenyúlják a fizetésed 60-70 %-át, és elküldenek egy fél diplomával, 2 nyelvtudással kapálni. Nálunk legalábbis ezt tudták.

Nézd a nagy multik hirdetéseit, pl. én a General Electricnél vagyok, ott szoktak gyakornoki állásokat hirdetni, de sok multinál van ilyen. Ha mázlid van, utána még állandóra is felvesznek.

2014. febr. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egyébként közgázra járok.
2014. máj. 28. 18:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha beszélsz angolul, vállalhatsz korrepetálást kicsiknek, mondjuk általános iskolásoknak.
2014. dec. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!