Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hová érdemes elmennem dolgozni...

Hová érdemes elmennem dolgozni? 20 éves, egyetemista vagyok. Részleteket írom alul?

Figyelt kérdés

20 éves, egyetemista lány vagyok. Hétfőtől csütörtökig voltak eddig óráim az előző féléveimben (lehet most pénteken is lesz, de megpróbálom megint úgy alakítani, hogy ne legyenek pénteken.)


Gyorsan tanulok. Dolgoztam hostessként, szórólapozás, kérdőívkitöltés plázában, de azt nagyon untam. Szeretem, ha nem unatkozok.

H & M-ben is voltam kisegítő, na azt se kívánom senkinek... szóval ruhaüzletbe se mennék dolgozni.


Laza félévem lesz, mert most 37 kreditet csinálok, előző félévekbe is mind 30 felett csináltam (pl. 34 kredit körül) szóval most nem akarok annyi tárgyat felvenni.


Olyan munkát keresnék, ami főleg hétvégén van (péntek-szombat-vasárnap) max 1 napot kell hétköznap ott lenni (mert akkor pl úgy csinálnám meg az órarendem hogy a kedd "lyukas" legyen, és akkor besűrítenék minent hétfő-szerda-csütörtökre.


Mit ajánlotok?

Vendéglátós munkahelyek érdekelnének, de semmilyen felszolgálói/pincérnői szakképesítésem nincs.

Kávézóra gondoltam, pl. Starbucks, vagy valami gyorsétterem? Mekiről mi a véleményetek? Vagy Starbucks? McCafé? Ilyesmik szerintetek? Könnyű bekerülni?


2013. dec. 28. 15:47
 1/2 A kérdező kommentje:

Lemaradt:

közvetlen vagyok, kommunikatív. Bírom a stresszt. Nyáron gyógyfürdőben dolgoztam, szóval a vendégekhez (és a panaszokhoz :D) is hozzá vagyok szokva.

Pénzt még nem kezeltem.

2013. dec. 28. 15:49
 2/2 anonim ***** válasza:
én a burger kinget ajánlom. én is dolgoztam az egyetem alatt,és ott voltam 2 évet. enni kapsz, órabér fix, és akkor mész amikor akarsz. tehát ha neked úgy jó akkor heti 6 napot, de ha úgy van akkor 2 hétig nem mész. szerettem ott dolgozni, egyetem mellett szerintem tökéletes
2013. dec. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!