Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Havi 500 ezer nettó mellett...

Havi 500 ezer nettó mellett mennyi többletfizetésért váltanál, ha a jelenlegi munkahelyedet egyébként szereted?

Figyelt kérdés
2014. febr. 25. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Ha nagyon szeretem a helyet és amit csinálni kell, akkor minimum a duplája, és azt a helyet egyenesen imádnom kell!
2014. febr. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

nem biztos, hogy váltanék, csak ha hatalmas az esélye, hogy az új munkahelyet is hasonlóan fogom szeretni. én pénzügyi szempontból mázlista vagyok, ennél jóval többet keresek, viszont utálom az egészet és legszívesebben otthagynán. ezt persze csak a szűk baráti köröm érti meg, itt se számíts túl nagy szimpátiára, a legtöbb embernek 500ezer nettó álomfizetés.

és valóban, elég jó ahhoz, hogy ha csak kockázattal tudod otthagyni, akkor talán nem is érdemes. ilyen szempontból (sem) nem minden a pénz.

2014. febr. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Ha szeretem a munkámat , akkor nem váltanék.


Semmi garancia nincs rá, hogy az új helyen nem kezdenek el fúrni vagy nem szűnik meg a hely fél éven belül.

2014. febr. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Semennyiért. Havi 500 ezer nettó nagyon jó, főleg, ha még élvezed is a munkát. Hülyeség lenne váltani. Az a többlet pénz már nem boldogít, sőt tönkre is tehet.
2014. febr. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Én is a dupláját mondanám. Egyrészt ott a bizonytalanság, másrészt a magasabb fizetés lehet, hogy aránytalanul magasabb szívással jár.
2014. febr. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés,de kb a duplájáért de ha nem is akkor 800 nettó minimum plusz egyéb juttatások ha most nincsen neked(céges kocsi,karrier lehetőség,külföldi kiküldetés)

Ilyen dolgok,mérlegeld mi az amiért elmennél onnan és megadnák-e ezeket,ha igen akkor váltsál,plusz nagyon fontos legyenek céges képzések,EZ NAGYON FONTOS,legyen fejlődési lehetőséged.

2014. febr. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Látszik egyébként hogy a válaszadók többsége megragadt azon a pár számon (nettó 500 ezer) Innen tovább már nem hall és nem lát.


Ennyi nettóval valszeg nem közmunkásként tolod a szekeret.

Sacc per kb. úgy 4-5 év szakmai tapasztalatod biztos hogy van.


Tehát, feltudod mérni hogy abban a szektorban ahol dolgozol milyen kereseti lehetőségek vannak, és más cégnél mennyit fizetnek.

Egy dolog ha szereted a munkád..de ha 2-3 évenként nem lépsz akkor leragadsz.Az pedig nagyon rossz, mert én például mérnökként fiatalon folyamatosan figyeltem a lehetőségeket és pont lexartam hogy jó-e a meló,megbecsülnek-e bla bla.


Ha akadt egy másik hely ahol többet ajánlottak, dobbantottam oda. Talán ezért is lehet hogy volt időszak amikor 2 évente mentem másfelé és ott hagytam a biztos helyeket

Persze nem tudom hogy milyen szektorban dolgozol, de továbblépni mindig lehet és kötelező.

2014. febr. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem csak a fizetés számít. Én úgy váltottam, hogy a kezdőfizetésem majdnem 100 ezerrel (nettó) volt kevesebb az új helyen, viszont tudtam, hogy itt sokkal jobbak az előre lépési lehetőségek. Fél év után már több volt a fizetésem, mint az előző helyen. Most 2 év után pedig több mint az ötszörösét keresem, emellett folyamatosan finanszírozzák a továbbképzéseimet.
2014. febr. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azért ne hidd, hogyha váltasz, többet kapsz. Sőt, a bérek inkább lefelé mennek, nem felfelé.

Pályázz, aztán majd meglátod.

De én is azt mondom, hogy a pénz nem minden, pláne ezen a szinten már nem.

Én mérlegelném, hogy szeretem-e a munkám, mennyit kell ingáznom, mennyit kell túlóráznom, milyen a munkahelyi légkör, hogy jövök ki a kollégákkal, nyújt-e sikerélményt a munkám.

Ha a fizetésed mellett még ezek is rendben vannak, szerintem egy vagy a millióból, nem lesz még egyszer ilyen mázlid, szóval maradj.

2014. febr. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!