Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Önéletrajz beadás csak akkor...

Önéletrajz beadás csak akkor lehetséges, ha pályázatot írnak ki, vagy simán besétálhatok, és beadhatom?

Figyelt kérdés

Szóval annyi a lényeg, hogy több, mint féléves rádiózási tapasztalatom van, de nem egy komoly rádiónál, de benne vagyok a témában. A környezetemben van egy körzeti rádió, amit azért többen hallgatnak.

A kérdésem: mennyi az esélye annak, hogy ha besétálok az önéletrajzommal, és egy motivációs levelet csatolok a jelenlegi 'munkáltatómtól', hogy van ilyen múltam,hogy alkalmas lennék műsorvezetőnek, akkor elküldenek?

Vagy legalább adnak esélyt offline adások részvételére?

Vagy ha nincs náluk ilyen állás meghirdetve, semmi esély?

Tudom...nehéz kérdés. És kiszámíthatatlan. De kíváncsi vagyok a véleményetekre, hogy mennyire égetném le magam, ha csak úgy besétálnék, hogy: "Hello, műsorvezető szeretnék lenni!" :)


2014. febr. 28. 20:48
 1/2 Német_Tibor ***** válasza:
Abszolút nem égetnéd le magad, sőt, szerintem érdemes megpróbálni. Vesztenivalód nincs!
2014. febr. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg. esetleg ha van ott ismerősöd érdeklődj hogy kit is kell keresni, vagy hogy szokták. van egy pár ismerősöm aki így kapott munkát. Lehet most én is így kapok majd, remélem.
2014. márc. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!