Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek pszihológus vagy...

Szerintetek pszihológus vagy ingatlan étékesítő legyek? És menyi a fizetésük?

Figyelt kérdés
Sziasztok 14fiú vagyok és 8. alapsulin
2014. márc. 2. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:

ingatlan értékesítő egy fostalicska meló, kivéve ha nem ez az álmod és nem tudsz homokot eladni a sivatagban.


kicsit furcsa, hogy vagy pszicho vagy ingatlanos.


olyan mintha azt mondanád, hogy kisegítő kőműves vagy sebész.



kicsit gondolkozz még szerintem, mert úgy néz ki nem gondoltad át rendesen mi merre.

2014. márc. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első válasza abszolút lefedi az én véleményemet is.
2014. márc. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért akkarok ingatlanos lenni mert az apám is az volt és pszihológus azért mert az valahogy tetszik
2014. márc. 2. 20:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Ingatlanügynöknek lenni nem egy komoly munka, ráadásul szinte kizárólag teljesítménybéres rendszerben működik, tehát könnyen felkophat az állad.


Pszichológusnak lenni szép munka. A képzés nem egyszerű, elhelyezkedni pláne nem, de ha érdekel, hajrá.

2014. márc. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ingatlanügynök nagyon szívás meló, az én szüleim azok. Vagy van pénz vagy nincs, és ha nincs szerencséjük fél évig nincs. Félretenni nem tudnak, mert hirdetést, telefonszámlát kell fizetniük + vállalkozók, vagyis akkor is kell egy bizonyos összeget fizetniük havonta, ha semmi bevételük nincs. A másik, hogy az ingatlanközvetítéshez nem kell semmi, éppen ezért nagyon sok közvetítő van, minden lakást, amit árulsz árulnak még melletted vagy 10-en, kivéve, ha annyira balek a tulaj, hogy ráveszed, hogy kizárólagos szerződést kössön (tehát csak te árulhatod), de abba szinte senki nem megy bele, mert abból neki semmi haszna nincs. Én azt ajánlom hogy mindenképp tanulj tovább, tanuld azt, ami érdekel, ha a pszichológia érdekel, akkor azt, és vedd nagyon komolyan. Ingatlanközvetítő bármikor lehet belőled, szerintem legyen ez a B terv.
2014. márc. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!