Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akinek nincs szakmai képesítés...

Akinek nincs szakmai képesítése és kezdő, milyen munkát vállalhat? (Folytatás lent)

Figyelt kérdés
Gimnáziumot végeztem, elkezdtem egy egyetemet, de megszűnt a hallgatói jogviszonyom, mert egy tárgyat nem tudtam teljesíteni, szeptembertől kezdek egy másik egyetemen, addig szeretnék pár hónapra valami munkát találni, mindegy, hogy mennyi a fizetés (gondolom így nem keresnék sokat), csak a lényeg, hogy lekössön és csináljak valamit, nekem megfelel a segédmunka, a nehéz fizikai munka, sajnos munkatapasztalattal még nem rendelkezem (nem volt még munkahelyem) és sajna nincs szakképzettségem, de szorgalmasnak, szívósnak tartom magam, mik az esélyeim?

#állás munkatapasztalat nélkül #pályakezdő állás
2014. márc. 3. 20:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!