Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek megéri az ingázást?

Szerintetek megéri az ingázást?

Figyelt kérdés

Pályakezdő diplomás munkanélküli vagyok, most adódott egy szakmába vágó álláslehetőség, ami egy 40 km-re lévő településen van (egyszer át kéne szállni busszal - így kb. másfél óra egy út), de csak 118 bruttót tudnának adni, vagyis minimálbért. Plusz városból faluba mennék.


Már két hónapja keresek aktívan munkát, de eddig vissza se hívtak. Ez volt első. Ezen kívül csak jutalékos, telefonos dolgot tudnék egy biztosítónál, kb. ugyanennyiért.



2014. márc. 4. 00:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs ismeros aki azon a telepulesen dolgozik es el tudna vinni, akar ugy, h beszallsz a benzinbe? Mindenkepp jol jartok. Du. Meg szntem belefer a busz v vonat, de reggel nagyon maceras igy bejarni, foleg, ha pl. Baleset miatt vagy muszaki okokbol kesnek a buszok. Palyakezdo vagy? Mert akkor ne a fizetesert, hanem a szakmai tapasztalatszerzesert erdemes bevallalni. Egyebkent 2 honapos munkakereses nem sok, sot!!! En tobbeves szakmai tapasztalattal sem talalok munkat tobb, mint fel eve!
2014. márc. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ingázást nem azért csinálja valaki mert megéri hanem azért mert nincs más választása.


Ha ingázol 1-2 évig utána már lesz tapasztalatod és szakmailag előrébb tudsz lépni, ha nem vállalod el lehet hogy évekig nem találsz a szakmádbavágó melót.

2014. márc. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én nem ingáznék,hanem akkor már költöznék. persze kinek mi, én 7 évig ingáztam 25 km-t, és napi 2 órám ment rá (igen,mivel pont akkor nem lesz busz,amikor neked jó lenne). utána kis ideig a fizetésem majdnem felét rászántam,és kocsival ingáztam, de így nem tudtam félretenni, így költöztem
2014. márc. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!