Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szobalányok, mennyit kerestek?

Szobalányok, mennyit kerestek?

Figyelt kérdés

Elég jó pesti, asszisztensi pozíciót adtam fel azért, hogy szobalányként dolgozzak külföldön. Három szezont húztam le egy luxus, most már hatcsillagos folyami társaságánál, de már nem szeretném folytatni. Vidékre jöttem haza és a munkaügyi központ kiközvetített egy hotel interjújára, szobalány pozícióra. Angol, német nyelvtudást, tapasztalatot kérnek. Mivel csak évet szeretnék itthon maradni, akár még el is vállalnám, amíg nem találok jobbat (eddig még nem is kerestem, nem sürgős).


Csak minimálbért lehet kérni vidéken egy új, háromcsillagos hotel vezetőjétől vagy ilyen tapasztalattal reális lenne kicsit többet kérni/adni?


Szoktak a magyarok borravaló adni?


Milyen körülmények között dolgoztok? Vannak normális vegyszerek, rongyok, HCCP oktatás, stb vagy csak fogtok egy koszos párnahuzatot aztán azzal áttölitek a wc-t meg a bútorokat, ebben a sorrendben? :)



2014. márc. 5. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Angliában a minimálbér 6,3font/óra, egy nap nyolc óra munka, egy héten öt vagy hat munkanap van.


Amit leírtál, hát az első része a hivatalos, a második része abban a sorrendben, vegyszerek, gumikesztyű van, de minden hotelben más.

A körülmények gázak, mert a supervisor és a vendég nem tekinti embernek a szobalányt.

2014. márc. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
4 órás voltam 36 ezer körül kerestem
2014. aug. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
SZia, ha meg erdekel, akkor irok....5 evig takaritottam UK ban...:)
2016. dec. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!