Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik okj-t érdemes elvégezni?

Melyik okj-t érdemes elvégezni?

Figyelt kérdés
Melyikkel könnyű elhelyezkedni?

2014. márc. 5. 21:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Targoncás
2014. márc. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nemrég csinálta meg az egyik ismerősöm a targoncás OKJ-t, és egy héten belül eltudott vele helyezkedni, persze minimálbérért.
2014. márc. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
14%
minimálbérért akkor már inkább biztonsági őr! és szinte semmit nem csinálnak!
2014. márc. 6. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
#3: legyél te is biztonsági őr, utána beszélj.... .
2014. márc. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
23%

07:52


Miért, egy tescos biztonsági őr mégis mit csinál? lófszt se. dolgoztam ott, láttam, hogy egész nap állnak, munkatársakkal, kasszásokkal beszélgetnek, tesznek 1-2 kört az üzletben és mennek haza. És többet vittek haza, mint én, aki tetve 20kg os kutyakaját pakolt napi 1 órában.

2014. márc. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Én is biztonsági őr vagyok, de fegyvervizsgás ill. őrkutyám is van. A TESCO-s biztonsági őrök jobb esetben a 350Ft-ot megkapják óránként, annyit is ér ott a munkájuk. Ám, ha intézkedni kell, azért odateszik magukat. Nem kell mindenkit egy kalap alá venni, mert egy nagyobb telephelyet óránként végigjárva 12 óra alatt 20-40km, esőben, fagyban, hóban. És ez még a jobbik eset. Balaton parton ha ingatlant kell őrizni, és nincs hely ahova behúzódj, akkor tapasztalod ki a finomabb dolgokat (se WC). Esetleg hajkurászod a disznótelepen a begugráló malactolvajokat.
2014. márc. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
350Ft, nálunk 700-1200at, kaptak nettóban!
2014. márc. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

# 5: nem őrként dolgoztál ott. Ugyanígy le lehet azt írni, hogy te csak pakolsz és kapod a pénzt.

Próbáld ki te is, utána rájössz, hogy nem aranyélet hipermarketben őrködni. Szerinted a kamerákkal kiket figyelnek? Az üzletet, vagy az őröket?

2014. márc. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
A 3. kommentelő vagyok és csak annyit szeretnék hozzáfűzni hogy voltam biztonsági őr ! És én tapasztalataim szerint ahoz képest h minimálbért kapnak mint más szalagmenti robotmunkások,ahoz képest semmit sem csinálnak! Nemakarom megbántani az őröket mert tisztelem őket! de nemsok mindent kell csinálniuk!
2014. márc. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9-es: szerintem ott van a kutya elásva, hogy helye válogattja. Van olyan biztonsági őri munka, ami dög unalmas, nem kell csinálni semmit, meg van olyan, ahol szemét a főnök vagy kamerával nézik őket, és akkor meg gáz tud lenni.
2014. márc. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!