Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tovább? Folytassam?

Hogyan tovább? Folytassam?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem telefonos ügyintéző munkára és ma voltam gyakorlaton, tehát én beszéltem ügyfelekkel persze ügyintéző segített, de a végén azt mondta, hogy szte ez nekem túl kemény munka, próbáljam kevésbe nehéz csoportban. Műszakis lennék, de szte nekem jobb lenne Tudakozó vagy annál könnyebb, mert, hogy ott nem kell ügyfelekkel kommunikálni. Sajnos tudom magamról, hogy a kommunikáció nekem nehezen megy, de azt reméltem, hogy kitudom tanulni, de úgy tűnik mégsem. Mit tegyek? Hnap kellene folytatnom elmélettel de akkor így be se megyek, lemondom. Sztetek?

2014. márc. 6. 19:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Ami nem megy, azt nem kell erőltetni. Ha nem jók a kommunikációs készségeid, akkor ne ilyen téren keress munkát!

(Érdekes, hogy a "kommunikálni", "kommunikáció" hosszú szavakat kiírod, de azt, hogy "holnap", meg "szerinte" már nem megy...)

2014. márc. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!