Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jelentkeztem egy állásra amit...

Jelentkeztem egy állásra amit borzasztóan szeretnék. Ha nem hívnak vissza, hány nap után telefonálhatok oda, hogy érdeklődjek? És olyankor mit illik kérdezni a HR-estől?

Figyelt kérdés
2008. júl. 22. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ez egy érdekes kérdés.

van olyan cég ahol kivárják a beadási határidöt és csak utánna vállasztják ki hogy kit hívnak be, van ahol nem és már elötte ha van alkalmas egyén akkor kiválasztják.

egy hét után lehet telefonálni.

de álltalában aki nem alkalmas azt nem hívják fel.


mondhatod nyugodtan hogy ki vagy mikor adtad mbe a jelentkezésed, és hogy érdeklödsz hogy mi van.

2008. júl. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen, ha kellesz nekik, akkor fognak hívni. Ha meg nem kellesz, akkor pedig max. szembesülsz ezzel a ténnyel. Viszont, ha még nem történt meg a válogatás, akkor hathat "zaklatásnak" a dolog, amely rossz fényt vethet rád. Légy türelemmel. De ha nagyon akarsz telefonálni, akkor mondd el nekik, hogy ki vagy, és érdeklődnél, hogy megtörtént-e már a kiválogatás, illetve milyen eredménnyel.
2008. júl. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Még annyit tennék hozzá, hogy ez egy nagy cég, és folyamatosan van felvétel, tehát nincs "jelentkezési határidő" meg ilyesmi. Egy barátomat 4 hónap elteltével hívták fel, és ma már ott dolgozik. Szóval, egy-két hetet várjak szerintetek?
2008. júl. 22. 16:53
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha így van, 2 hetet várjál.
2008. júl. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan felhívhatod, hogy beérkezett-e az önéletrajzod. Amennyiben a válasz az igen, akkor szintén nem gond megkérdezni, hogy mikorra várható eredmény.
2008. júl. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!