Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hivatalokban miert ilyen...

Hivatalokban miert ilyen turelmetlenek a ciganyok? Hova sietnek ennyire?

Figyelt kérdés
Ugyse dolgozik a legtobbjuk. Aztan már kiabalnak, ha egy orat kell varniuk valamire, még akkor is, ha ingyen penzt fognak kapni erte.
2014. márc. 11. 11:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hol voltál munkaügyiben? ott sokan is vannak.
2014. márc. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ja itt vagyok epp egy munkaugyiben, aztan verik a balhet itt is, amiert varni kell. Senki se hivja oket ide, nem muszaj jonni, de akkor nincs penz, mert gondolom amiatt latogatjak ezt a helyet. Most egyik itt magyarazza mi volt a sitten, kozbe masik iphone 5-öt nyomkod, biztos akkor vette mikor még jol kereso, megbecsult tagja volt a tarsadalomnak...
2014. márc. 11. 11:40
 3/12 A kérdező kommentje:
Feny derult az iphone titkara: csavoka kinn volt UK-ba,, elkezdi ott meg lehet elni, de itt a segely semmire se eleg.
2014. márc. 11. 11:48
 4/12 anonim ***** válasza:

:) türelem.


ha nem félsz tőle és nincsenek túl sokan a "családbúúú", akkor javasold neki, hogy menjen vissza UK-ba dolgozni, így mindketten jól jártok.

Ő tud venni még egy I5-t, neked meg eggyel több esélyed lesz időben végezni a hivatalban, de akár egy munkahelyen sem kell versenyre kelnetek :)


Igen, van az a réteg, aki lármával próbál a vélt jogainak érvényt szerezni. Ne foglalkozz velük.

2014. márc. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

pattogott, hogy bejött egy papirért és 2 órát kellett várnia.


Engem IDŐPONTRA hivtak be, mégis 2 órát vártam, és ezt meg is mondtam az orditozó anyjának. Az meg utána elkezdte a pártomat fogni, hogy "tessék a fiúcska is már itt ül 2 órája"

2014. márc. 11. 16:00
 6/12 anonim ***** válasza:
Már az is baj, ha munkaügyre járnak? :DD
2014. márc. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A retkek ilyenek, a természetüknél fogva alkalmatlanok a kulturált társasági életre.


Ha kiirtani nem tudod őket akkor ne foglalkozz velük.

2014. márc. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

# 6/7:


mivel a segély miatt járnak munkaügyibe, ezért ez kb olyan, mintha egy munkahelyen pattognék, hogy miért kell időre bejárni, illetve miért csak akkor mehetek el ebédelni, amikor az meg van határozva.


Nem kötelező munkaügyibe járni, ő vállalta. Ellenkezésnek akkor van helye, ha valamit rákényszeritenek....ja mondjuk értem én, hogy rákényszeritik, hogy az őt MEGILLETŐ pénzért (ami mint tudjuk számukra olyan, mint a levegő), kötelezettségeket kell vállalni.

2014. márc. 11. 17:33
 9/12 anonim ***** válasza:
80%
Érzik, hogy ők a felsőbbrendű faj. És ez valahol igaz is.
2014. márc. 12. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Miért lennének ők felsőbbrendű faj ? Hisz őket is vitték a zsidókkal együtt kinyírni.
2014. márc. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!