Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek ezt így csinálni?

Szerintetek ezt így csinálni?

Figyelt kérdés
Gondoltam elöszőr megkérdezem itt mint a fönökőmet.:D Szóval én folyamatos műszakban dolgozok tehát 3 nap 12 óra nappal (6-18) utána 3 nap pihi majd 3 nap 12 óra éjszaka. Tehát így 1 héten 4 napot dolgozok. Viszont én főiskola/egyetemre járok, és nekem úgy mégjobb lenne ha heti 2-szer. TEhát hogy nem 3 nap hanem 2 nap a 3 ból utána 4 nap pihi tehát nem heti 4-szer hanem heti 2-szer 12 óra. Éretelemszerűen a fele fizetéséért. Szerintetek ez lehetséges folyamatos műszaknál? Vagy ne inkább ne kérdezzem úgy sem fogja megengedni.
2014. márc. 11. 23:03
 1/3 A kérdező kommentje:
Elírtam a kérdést: Szerintetek LEHET ezt így csinálni?
2014. márc. 11. 23:03
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolom, váktásban vagy valakivel, ha te így fekeznél, a főnöknek kellene még vkit találni, aki szintén felesben dolgozik, hogy megkegyen a váktás másik fele, elég esélyteken. Ha te találsz egy magadhoz hasonló képességű, végzettségű, stílusú stb társat, aki kiegészít, és úgy jelented be a főnöknek, esélyesebb. Új szerződés kell, stb.
2014. márc. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem válátásban, csapatban vagyok 6-7-8-an vagyunk egy csapatban aztán vége a műszaknak jönnek a következő műszakosok. Tehát én olyan munakkörben vagyok, tehát 2 ember munkáját 3 ember végzi. Tehát nem is nagyon szkott munka lenni, ott ezért kérdezem, vagyon megengedi-e vagy megkérdezzem vagy nem. Mert nekem az-az egy nap is "kincset" ér tanulás meg egyéb elintéznivaló szemponjából.
2014. márc. 13. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!