Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Közmunkára bárkit bármikor...

Közmunkára bárkit bármikor felvesznek, és mit kell csinálni, mennyi pénzért?

Figyelt kérdés
közmunka

2014. febr. 9. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:
49%

nem vesznek fel bárkit. van egy kifejezett rangsor, ami alapján válogatniuk kell (halmozottan hátrányo helyzetűek, hátrányos helyzetűek, segélyesek, munkanélküli járulékban részesülők)

hogy mit kell csinálni az az adott munkától függ, engem pl a munkaügyiben aktatologatónak vettek fel, meg képzettségem szerint alkalmas voltam rá, más a parkot takarit, szemetet szed, havat lapától ha van.

a pénz pedig az a híres nettó 47 ezer ft-ból meg lehet élni

2014. febr. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hurrá... :( akkor úgy néz ki erre is alkalmatlan vagyok!

köszi!

2014. febr. 9. 19:17
 3/8 anonim ***** válasza:

azért ne add fel. engem ugy vettek fel, hogy még kaptam a munkanélküli járulékot. Amikor kérdeztem a kirendeltségen, hogy én úgy tudom, engem nem vehetnek fel, azt mondták, hogy bizonyos esetekben tehetnek kivételt (tehát hiába van 20 halmozottan hátrányos helyzetű, ha irodai munkára nem tudják egyiket se fogni mert pl nem tudnak olvasni)

bár nyilván elég kicsi az esélye, hogy ilyen munka legyen

2014. febr. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
60%

Tiszteletem!

Hol érdemes jelentkezni - ami nem a munkaügyi központ?

Mert ott mindig azt mondják, hogy nincs semmilyen állás, közmunka sem.

Középfokú és felsőfokú (főiskola) végzettségem is van.


Esetleg hirdetnek valahol kimondottan úgy, hogy közmunka állás?

Köszönöm a válaszokat, Panka

2014. febr. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Panka: mint írtam közmunka szinte mindig van, de nem mindenkit vehetnek fel rá. Számodra biztos nem lesz sose közmunka a diplomáddal, max ha magába a munkaügyibe kell segítség ember hiány miatt.
2014. febr. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
67%
Köszönöm az infót. Mivel a topikokat átnézve többen közmunkásként irodában, óvodában, önkormányzatban helyezkedtek el - bíztam/bízom benne, hogy egy felsőfokú végzettséggel is lehet munka, nem csak kertásás...
2014. febr. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
24%
téged kertásásra nem visznek, nyugi :) viszont gondolhatod hogy az irodai munka stb meg nagyon ritka
2014. febr. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%
Szintén közmunkán vagyok irodában diplomával, engem sem hívtak be, hanem magam mentem utána. Remény mindig van a jobb helyre, csak menni kell utána, fizu meg netto 65e.
2014. febr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!