Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Online vallalkozasom van de...

Online vallalkozasom van de szeretnek melle reszmunkaidos allast vallalni ami altal fiatalokkal talalkozhatok,5letek?

Figyelt kérdés

Tehat nem a penz a cel mert van eleg bevetelem, viszont 22 evesen igenyelnem azt h fiatalokkal talalkozzak... esetleg ismerkedjek

Ezert lenne szuksegem egy olyan reszmunkaidos allasra ami altal folyon talalkozhatok uj emberekkel, leginkabb fiatalokkal...16-22

Gyorsettermek kizarva. Az tul alja


2014. márc. 15. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Íratkozz fel valami társkeresőre. Nem értem mért akarsz csupán az ismerkedés kedvéért dolgozni...
2014. márc. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen online vállalkozásod van?
2014. márc. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

az most lényegtelen :)


... azért akarok valami melót vállalni, mert akkor akarva akaratlanul is (tőlem függetlenül) történnek körülöttem események, mozgás van...


így meg csak naponta klikkelek párat az egérrel és le van tudva a "munkám" ami nagyon jó dolog, de közben nem értek behatások, semmi emberi interakció.

2014. márc. 15. 22:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha pár klikkelésből megélsz, akkor vagy kamuzol (ezt valószínűsítem), vagy életművész vagy, és utóbbi esetben csodálkozom, hogy nem tudsz 22 évesen fiatal csajokat szerezni. Nekem ennyi idősen nullapénnzzel ezer nőm volt.
2014. márc. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ki beszél csajokról? Azt akarom h legyen körülöttem élet...


mind1, ez a kérdés már így is off, választ nem fogok kapni.

2014. márc. 16. 18:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Akinek "online vállalkozása" van amiből megél,(s nem csak az ölébe pottyant), annak nem probléma az sem, hogy társaságot, mozgalmasságot találjon az életben.
2014. márc. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!