Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A kimegyek külföldre dolgozni,...

A kimegyek külföldre dolgozni, jól megszedem magam, hazajövök új autó házépítés saját vállalkozásom lesz. Ezeknek a álmok hány %-ban valósulnak meg?

Figyelt kérdés
2013. aug. 11. 21:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ismeretségi körömben kb 0.

Aki kimegy és bejön az élet, az már nem jön vissza.

Akinek nem jön be a kinti élet, az hazajön, de nincs pénze, tehát ugyanonnan folytatja, ahol előtte abbahagyta.

2013. aug. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Ismerőseim körében senkinek. Aki hazajött az kint befürdött, akinek bejött a kinti élet, az meg nem költözött haza..
2013. aug. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Csatlakozom az előttem szólókhoz! Aki tényleg megtalálja a számítását máshol, az már nem nagyon jön haza. Aki meg minimálbérért kinn szenved éveket egy kis lukban, az maximum egy gyenge használtautó árát tudja megspórolni, már ha megtudja.
2013. aug. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Hát amíg olyan emberek vannak akik azt hiszik hogy kimennek amerikába turista vízummal, aztán "sunyiba" ott maradnak, és valami alja wc pucolásból pár év alatt milliomosok lesznek, addig nem sok... :D
2013. aug. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

Ezek az álmok 0%-ban valósulnak meg. Mert aki belátható időn belül ennyi pénzt össze tud szedni külföldön (itt jegyzem meg, hogy ez máshol is csak jó szakmával, jó szakemberként lehetséges) az nem fog hazajönni, miért tenné?


A segédmunkások jönnek haza, mikor a tökük telelett, de ők általában még egy új autót sem tudnak venni a spórolt pénzükből.

2013. aug. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%
"Ha kimegyek, jól megszedem magam..." miért is jönnél haza? Kint jól élsz ithon meg max felélhetnéd a vagyonod, de nyílván azért mentél ki, mert itthon nem ment volna. Vállakozni meg önmagában nem perspektíva, legalábbis nem MO-n.
2013. aug. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
Az én ismeretségemben csak olyanok vannak, akik kimentek annyi pénzért, ami itt soknak számít, kin viszont írtó kevés, így ugyanolyan, mintha itt végeznének valami takarítómunkát minimálbér vagy kevesébbért. A másik az, hogy nagyon sok tartozik is nekünk és még a kinti fizetésből is fél év alatt pár eurót tudnak küldeni. Tudom, hogy hülyének is néznek kicsit, de ott sincs vajból a kerítés:)
2013. aug. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
47%
A ki menés sem hoz 100%-ban sikert. Sőt! Aki meg kint tud maradni, annak egészségére. Végül is unokahúgom is megoldotta. A menyasszonyommal évekig legjobb barátnők voltak, laktak egy albérletben, sokat segítettünk neki. Kiment a faszija után, szobalánynak, annyira bejött neki az élet, hogy felénk se néz, ha itthon van. Nem mer eljönni hozzánk, nehogy válaszolni kelljen pár kínos kérdésre. Kilókat fogyott, pedig amúgy is vékony volt. Tiszta sápadt, karikásak a szemei, megéri? Mások nem tudom hogyan rúgnak fel mindent, és költöznek el egy idegen helyre, idegen emberek közé, ahol még a nyelvet sem beszélik, és csak egy legalja vendégmunkásnak tartják, én nem lennék képes rá. Inkább itthon, szerényebben, de a saját hazámban, közel az öregedő szüleimhez, a testvéremhez, a szeretett hazámhoz.
2013. aug. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nagyjából az a helyzet amit a előttem lévők írtak.


Ha csak annyi lenne az álom, hogy kint megszedem magam, majd hazahozom a pénzt és abból lesz az első lakásom, az még működhet.


3 ismerősöm volt kint aki haza is jött, ketten félreraktam 2-3 milliót és utána jöttek haza (ilyen 2 év kintlét után), egyikek meg nem rakott annyit félre de 5 egzotikus országban is eltöltött már 1-2- hetet.

2013. aug. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Haveromnak sikerült, de adj lejjebb ezekből.


Házépítés helyett: használt ház vásárlás és annak valamilyen szintű felújítása


Új autó helyett: jófajta használt autó


Vállalkozás: ha nem 10 millió alaptőke kell hozzá, hanem max. pármillió akkor ez is reális.


Ha a kinti fizetést nem dőzsölöd el, mondjuk 5 év alatt egy 5-10-15 millió összegyűjthető.

Haverom kb. havi 1000-1500 fontot tett félre havonta néhány évig. (Havi 350-500 ezer forint).

2013. aug. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!