Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ausztriában milyen munkalehető...

Ausztriában milyen munkalehetőségek vannak vendéglátás terén?

Figyelt kérdés
Az a tervem, hogy nyár vége felé szeretnék én is szerencsét próbálni kint. Egyszer jártam szomszédunkban és nagyon megtetszett csak a baj, hogy nem tudok németül csak angolul...de mondjuk azt jól. A német nyelvet tanultam egészen általános iskolában de nem fogott meg igazán (most már bánom..) azonban egy nyelviskolában szeretném legalább az alapokat megtanulni. Hobbi szinten tanultam pincérkedést és dolgoztam is benne de papírom nincsen róla. Kell egyáltalán kint valami papír ahhoz, hogy valaki vendéglátásban dolgozzon? És nem vagyok öreg 28 évesen oda férfiként? Ha valaki tud kérem írjon. Előre is köszönöm. :)

2014. márc. 16. 09:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy gondoltad a német nyelv nélküli pincérkedést... Egy pincérnek kommunikálnia kell a vendéggel, szóval oda egy használható nyelvtudás kell (min. középfok).

Olyan munkakörben van esélyed esetleg, ahol nem kell a vendégekkel beszélned.

2014. márc. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!