Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kamu álláskereső hirdető...

Kamu álláskereső hirdető oldalak a reklám miatt?!

Figyelt kérdés

Allasforras.hu, Allasado.hu, Jobsite.hu, Allashirek.hu


Akár hányszor jelentkeztem az oldalon található (szöveg fogalmazásában nagyon hasonló)hirdetésekre, eddig sose írtak vissza, még, hogy ha kértem is egy visszajelző emailt. Arra gyanakszom, hogy a google hirdetés miatt vannak létrehozva kamu hirdetésekkel és a JOBMONITOR.HU oldal terjeszti őket. Ez elkeserítő azért egy álláskeresőnek.



2014. márc. 16. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Én kaptam visszajelzést, valami biztosítói meló miatt hívtak fel, holott 100%, hogy én arra nem jelentkeztem.

Az ilyenekre el se megyek.

2014. márc. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Simán lehet, sajnos. :( Ilyenekkel szerintem ne is foglalkozz. Az allasforrást néztem, nem sok konkrétumot ad meg az állásokkal kapcsolatban és a leírásuk is némileg hasonló stílusra vall...


Csak rendes állásportálokat látogass szerintem, és igyekezz minél kevesebb személyes adatot megadni. Pl. címet semmiképpen, legfeljebb város, esetleg kerület. E-mailt még érdemes nem a magánt használnod, hanem egy külön álláskeresésre létrehozottat.


Telefonszám persze nem kikerülhető, de ez van.

2014. márc. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen még a hirdetés szövege is eléggé sablonos! sajnálom, mert annyira megörülök, amikor látom, hogy ilyen állás ez pont jó lenne nekem, és végre tudnék váltani, és akkor írok egy önéletrajzot egy oldalra, még nem is emailcímre, és visszajelzést kérek, hogy legalább megkapták, de sose válaszolnak..egyértelmű kamu :( és akkor nem csak én látom így..
2014. ápr. 21. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!