Tesco? Fix munkaidő?

Figyelt kérdés
Budapesti Tescoba ha felvennének a bejárás miatt nem tudnék max. 2 műszakot vállalni és a reggeli műszakra is csak kb. fél 7-re érnék be. Igy alkalmaznának vagy csak azokat akik pontosan be tudnak érni minden műszakra?

2014. márc. 17. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Értelemszerűen olyan embert nem fognak alkalmazni aki a munkaidő kezdetére nem tud megjelenni.
2014. márc. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
:)))))))) Vicces vagy. Nem hozzád fog igazodni a Tesco, hanem a dolgozó fog a céghez. Be kell érni időben, sőt, picit előbb (mint minden munkahelyen).
2014. márc. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az áruházak többségében csak a szárazáru feltöltők azok, akik fix műszakosak (éjszakások 21:30-6:00). Mindenki más 2 műszakban váltott (reggeles vagy délutános).

A reggeles műszak 5:30-kor vagy 6-kor kezdődik munkakörtől függően. Ez alól 2 kivétel van:

Az áruház igazgató (nyilván nem annak jelentkezel)

És a minőségbiztosítási vezető (ők fix. időpontokban 7-től dolgoznak).


Ha nem ezen pozíciókra pályázol akkor esélyed sincs.

2014. márc. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Irodai munkára jelentkeztem, az nem több műszakosnak volt írva, meg főpénztári asszisztensnek akartam volna,de ott is 3 műszak van elvileg, nekem az meg nem jó..
2014. márc. 18. 17:04
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az áruházakban nincs "irodai munka", csakis a központban.
2014. márc. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!