Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Angliaban van otthon vegezheto...

Angliaban van otthon vegezheto munka?

Figyelt kérdés
2014. márc. 21. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Van, de ami pénzt is visz a konyhára ahhoz nem árt egy kis kapcsolat is. Átverős otthoni munka is itt van ezer.
2014. márc. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%
nem, ott senki nem dolgozik otthonról, mint más országokban.
2014. márc. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Időpont ma 15:48

Miért mondasz hülyeséget??

7 éve élek Angliában, és főállásom mellett otthon végezhető munkám is van. (Ékszer készítés.)

A kolléganőm meg fordítást csinál otthoni munkaként. Van otthon végezhető meló is, de kapcsolat kell hozzá

2014. márc. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%

azt hiszem a kérdező se fogja érezni az iróniát ezek szerint. te ezt most tényleg komolyan vetted?

jó, mondjuk a kérdés színvonalából kiindulva tényleg nem lehetett arra számítani, hogy valami nagy ész a kérdező, csak érzékeltetni akartam, hogy mekkora hülyeséget kérdezett.

nem sikerült, én kérek elnézést.

2014. márc. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nektek mi bajotok van?feltettem egy kerdest amire valaszt vartam.erdekelt volna hogy itt milyen otthon vegezheto munkak vannak.nemreg koltoztunk ide es mivel itthon vagyok a kisfiammal szerettem volna egy kis plusz penzt keresni.de latom itt csak tahok vannak
2014. márc. 24. 15:21
 6/7 anonim ***** válasza:

első vagyok


Nem tudom miért vagyok tahó amikor megírtam, hogy igen van otthoni munka itt kint Angliában is, hiszen jó magam is dolgozok otthon a főállásom mellett (én írtam, hogy 7 éve kint élek)

Továbbra is azt mondom, hogy igen, van Angliában is otthon végezhető munkák, de ahogy otthon Magyarországon itt kint is sok az átverős munka. Nem árt óvatosnak lenni. Ha tényleg olyan munka kell ami nem kamu, és fizet is, ahhoz meg kellenek kapcsolatok.

2014. márc. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nem tahók vagyunk, hanem furcsa a kérdés.

a válasz rá: van.

előrébb vagy? nem.


kérdezz olyan helyen (vagyis ott helyben, ahol vagy), ahol közelebbit tudnak mondani, mivel a másik válaszoló, aki 7 éve kint él se tud többet mondani, mert ez sok mindentől függ. de azt is értem, hogy könnyebb megsértődni, mint észrevenni magunkat.

2014. márc. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!