Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van olyan internetes munka...

Van olyan internetes munka amihez nem kell nagy informatikai tudás?

Figyelt kérdés
Szóval gondolok most itt pl arra a partnerprogramra vagy valami hasonlóra. Angol szinte 0 csak pár szót tudok, inkább német

2014. jan. 16. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Affilaite-ok léteznek, de ahhoz is célszerű lenne az angol, a szerződési feltételek miatt. Emellett nem árt, ha van saját honlapod, jó látogatottsággal.


Létezik távmunka oldal is, de szintén angolos: elance.com


A többi meg affinitás, vagy esetleg pénz kérdése

(mlm, ptc és egyéb dolgok)


Legjobban és reálisabban még mindig az IT fizet, távmunkában.

2014. jan. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és akkor a partnerprogramnak mi is a lényege, vagy hogy működik mert a wiki-n nem igazán jöttem rá?
2014. jan. 16. 18:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Árulod más termékért bizonyos %ért cserébe, amit majd sikeres eladás után írnak jóvá neked.
2014. jan. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Aha, értem köszi a segítséget. :)
2014. jan. 16. 21:43
 5/6 Kovács Gábor Árpád válasza:
Még pontosabban szólva van egy honlapod és elhelyezheted rajta egy affiliate hálózat hirdetéseit, majd kattintás, vagy regisztráció alapon kapsz kifizetést. Ha érdekel, küldök 1-2 oldalt.
2014. jan. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs weblapom így nem érnék vele sokat. De ha most csinálnék akkor az sokáig tartana még jó látogatottsága lenne, meg hát nem tudnék olyat csinálni ami még nincs az interneten (meg hát én inkább a hardver felé kacsingatok de ilyenből is már pár).


De azért köszi a segítséget.

2014. jan. 29. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!