Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha augusztus 19-én leszek 18...

Ha augusztus 19-én leszek 18 éves, akkor már dolgozhatok nyár elejétől vagy majd akkor csak jövő nyáron?

Figyelt kérdés
Mert már ugyebár 16 éves kortól lehet, de miskolcon voltam a diákszövetkezeteknél és kb mindenhol azt mondták hogy csak 18 év felett végezhető munkák vannak...

2014. márc. 23. 13:14
 1/1 anonim ***** válasza:
18+os munkákat 18 éven felüliek vállalhatnak csak. Az nem fogja őket érdekelni hogy most te 3 hónap múlva leszel 18. Nyáron dolgoztam egy helyen, ahol elég sok külföldivel kellett kommunikálni (nem angol, nem német) és lett volna egy 17 éves srác aki anyanyelvi szinten beszélte az egyik nép nyelvét akik ott megfordultak, de nem alkalmazták mert 18+os volt a munka.
2014. márc. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!