Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diplomas, palya kezdo gepeszme...

Diplomas, palya kezdo gepeszmernok mennyit keres?

Figyelt kérdés
Nos, gepeszmernok leszek, es erdekelne, hogy mennyit kereshetek vele. En egy stabil 1.000.000.-/hó-val boldog lennék. Igazából, vannak elkepzeleseim a jovore nezve, szep, testes, gyors Mercedes-Benz mondjuk GLA vagy vagy valamelyik C-osztalyos. Valamint, nagy haz. Ez a ketto fo szempont. Szamitasaim szerint, egy olyan 5ev alatt, havi 1 millios fizetesbol osszejonne 60.000.000.-Ft. Ebbol lenne egy 10-15M a kocsi, 20a haz. 25M korul maradna, azt befektetnem. Es/vagy sajat ceget alapitanwk, talan egy ettermet, mondjuk Olaszt, vagy Kinait.
2014. márc. 27. 03:32
1 2
 1/13 bamboochatheone ***** válasza:
Szép remények.
2014. márc. 27. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most összetöröm az álmaidat:


A statisztikák szerint egy kezdő gépészmérnök Budapesten bruttó 335 913 Ft-ot keres, ami alig több, mint nettó 200,000.

2014. márc. 27. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nincs olyan diploma amivel kezdőként akár a felét megkeresnéd álmaid fizetésének.


Meg arra nem számoltál hogy 5 év alatt hiába lenne 60 millád havonta valamiből meg kell élni? Lakást fenntartani, rezsit, utazást, kaját, ilyesmiket megfizetni?

Örülni fogsz ha havi 100-at félre tudsz majd rakni pályakezdőként.


Lehet hogy gépészmérnök kereshet havi 1 milliót, de azok a tapasztalt vezető beosztású mérnökök a nagy cégeknél.

2014. márc. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

1 millió? hmmm...

Bosch, vagy Knorr-Bremse, 8-10 év tapasztalat, folyékony angol és német nyelvtudás, programozási és modellezési ismeretek, és mondjuk vezetői tapasztalat.

Ettől te még irdatlan messze jársz. :))

BME-n végzel? BSc vagy MSc?

2014. márc. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
BME Msc.
2014. márc. 27. 13:45
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
ahhoz képest jól el vagy tájolva...
2014. márc. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Először azt hittem egy 12 éves írta ki a kérdést... Akinek csak a GLA meg a szép ház lebeg a szeme előtt, az nem fog havi 1 milliót keresni... Legalábbis mint gépészmérnök. Egy pályakezdő esetén még külföldön is necces.
2014. márc. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Na akkor jöjjön építő írás is.

Jól teszed,hogy ezeket tűzöd ki.És simá elérhető jó nem egyből DE 3-4 év után simán sőt ha hajtós vagy akkor hamarabb is,adok tippeket,vállalj el mindenféle munkát a cégnél,te legyél aki elvállal dolgokat,sőt könyörögj a munkáért,dolgozz napi 10-12 órát is akár,készülj fel magánéleted nem lesz sokáig.

De ha ezeket akarod eleinte kell utána már nem annyira,de eleinte,hogy mindent megtanulj,és azután váltsál és hidd el fogsz te Audi A8-ban ülni,és puccosan élni,sak csináld amit kell,és legyen célod ne hallgass senkire.


Mondok neked valamit:,,Csak azok véleményére adj,aki ott tart,ahol te akarsz tartani minimum 5 év múlva."


Figyelj és mások akik lehúzzák a kérdezőt akkor ezt olvassátok el,és nézzétek:

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-fi..


Na erre mit léptek?

És arra mit léptek,hogy én még nem diplomáztam le és most fogok váltani,sokkal több mint 3kilóért.

Akkor??

2014. márc. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Húha, 3 kilóért fogsz váltani? Mindjárt elájulok a sok nullától...


Te mondod a kérdezőnek, hogy arra hallgasson, aki már ott tart ahol ő akar 5 év múlva. Erre bevágod a végére, hogy te még annak a közelébe sem vagy. Hm... Érdekes mindenesetre.


A linket már anno olvastam. Az a véleményem róla, hogyha "egyike vagy a legmagasabban kvalifikált gépipari fejlesztő mérnököknek a világon" akkor megteheted. Ha meg nem akkor úgy baxnak ki egy pár ilyen megnyilvánulás után egy állásinterjúról, hogy lábad nem éri a földet. Azt ne hidd, hogy amíg nem tettél le minimum egy új M5-ös motor tervet az asztalra addig bárki is az úri allűrjeiddel foglalkozna.

2014. márc. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Még nem így van,de én is olyan vagyok akkor is elérem ha beledöglök is,mint az a srác akit linkeltem,minden porcikám erre van ráhelyezve minden.

Én például a nagyokra hallgatok akikkel elbeszélgettem akit nagyon komoly szinten vannak és ezeket mondták el,amiket én is vallok,hogy csak a cél lebegjen előtted törj magasra,hajts keményen eleinte aztán úgyis megtérül higgy magadban,tűzd ki a célt,tegyél meg mindent.


Pl,mondok egyet:Én speciel szinte rosszul érzem magam,hogy aludni is kell,mert annyira de annyira célon van a fókusz hogy egyszerűen mint a ló úgy megyek,na ekkor vagy jó uton,ha ezt érzed és cselekszel.


én csak azon akadok ki,hogy mások állandóan lehúzzák azt aki nagy célokat akar elérni,mint a kérdező is,pedig biztatni kellene.

Mert nem lehetetlen sőt.

Én is eddig amiket kitűztem mind megvalósult,pl:havi minimum 3kiló fizu és igen ez megvalósult már 1 éve.

Most az van porondon hogy minimum havi nettó 1millió fizu igen nem lesz könnyű vért fogok pisilni,lemondások,teperés,hajtás,ha kell rengeteg túlóra,képzések tanfolyamok,de akkor is meglesz.


És jó érzés ilyeneket olvasni mint a kérdező akinek van célja terve,mert ,,célozd meg a csillagokat és minimum a holdat eléred."


Higgyétek el ő el fogja ezeket érni mert ott a fókusza,és a Vonzás törvénye kimondja hogy amin van a fókusz azt el fogod érni,mert a lehetőségek jönni fognak mondjuk teszem azt lesz egy megérzésed,hogy ezt és ezt még meg kell tanuld csak úgy jönni fog egy sugallat,vagy kapod a melókat orrba szájba,mert látják,hogy dolgozol és a fókuszod oda fog esni mivel meg a célod.

Ez így remélem érthető mit akarod mondani.


Mások engem egy idiótának tartanak sőt már jósolják is a szívinfarktusomat 30 éves korom előtt,mert iszonyat lendület van bennem is ez is a Vonzás törvénye.

2014. márc. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!