Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha ti nyertétek volna a 24...

Ha ti nyertétek volna a 24 mrd forintot a kanadai lottón ti milyen befektetéseket, vállalkozásokat indítanátok?

Figyelt kérdés

Én abba fektetnék be amit évszázadok óta keresnek,kínálnak és működik...

Vennék pár ingatlant ,kiadnám

Elkezdenék italt főzni,magyar viszonyokban én úgy tapasztalom,hogy a sört lenne a legcélszerűbb.

Nyitnék pár zálogházat.

Nyitnék pár pénzváltót(ha lehetséges)

Befektetnék először is kapcsolatokba,hogy a lehető legjobb befektetési tanácsadót megtaláljam,és ha ő is úgygondolná akkor aranyba(talán,ez nem biztos mivel tetőzik),részvényekbe.


2014. ápr. 5. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Semmilyen üzleti tevékenységet nem folytatnék. Minek? Hogy jövőre ne 24, hanem 25 Mrd forintom legyen? Magasztos cél. Tehetségkutató, támogató alapítványt hoznék létre. Minden téren, minden szinten. Sport, irodalom, művészet. Vagy bármi. Szárnyakat adni az embereknek.
2014. ápr. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ingatlanba nem fektetnék, ki tudja ki költözik be, aztán nézhetsz.

Az arany ára most éppen egy nagyobb esésen van túl. De az elmúlt években össze-vissza ugrál.

Egyik ismerősöméknek 10 zálogházuk volt, új szabályok és egyébek miatt inkább lehúzták a rolót.


A sör talán jó ötlet, de ott nagyon sok költséged lenne.


Én biztosan egy részét részvénybe tenném be.

2014. ápr. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Én sem fektetném üzletbe. Megtartanék belőle annyit, amennyi ahhoz kell, hogy az életemet nagyrészt utazgatással tölthessem, a többit pedig elosztogatnám barátoknak és jótékony célokra.
2014. ápr. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Magyarországon?


Semmibe!


Ennyi pénz még az ük ük ük unokáimnak is elég lenne.

2014. ápr. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Simán bevágnám a bankba, maximum 1-2 milliárdot költenék el, bár ötletem sincs hogyan, aztán a kamatokból kiskirályként élhetnék.
2014. ápr. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 stew balog válasza:
Olyat csinálnék ami nincs,vagy nagyon ritka!!!!Sok ilyen van!!!!
2016. máj. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!