Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tudtok mondani olyan állásokat...

Tudtok mondani olyan állásokat, amik mellett lehet tanulni a munkahelyen?

Figyelt kérdés
Mondjuk recepciós,vagy hasonlóakra gondoltam,ahol csak akkor van munka,ha épp jön valaki,addig meg tudnék tanulni,így egyetem mellett is lehetne csinálni. Van egyáltalán ilyen?

2014. ápr. 7. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A recepciós munka sem ilyen, ugyanis a főnök nem örül ha nem a munkával foglalkozol munkaidőben. És ha nincs ott senki adminisztrációs hülyeségek akkor is vannak.


Amit te keresel az az alkalmi munka, csak akkor kell menni ha munka van, nem állandós műszak.

2014. ápr. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nyilván olyanra gondoltam,ahol nem szemez a főnök,mert ott tudom,hogy nem lehetne megcsinálni. ( De pl ismerek olyant,aki szakács,de a munkaidejük 90%-ában unatkozik,mert nincs vendég).


Alkalmi munkával az a probléma,hogy mivel állandó bevételre lenne szükségem a megélhetéshez,így ez nem valami stabil opció...eléggé kiszámíthatatlan.

Mondjuk olyanra gondoltam még,hogy egy kisebb üzletbe eladó?? Mert vannak ezek a kisebb helyek,pl 576 és társai,ahol sokszor látom,hogy csak bent ül az üzletben az eladó és semmi dolga.


Valakinek saját tapasztalat?

2014. ápr. 7. 17:16
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
én most egy trafikban dolgozom egyetem mellett. én mindig viszek tanulnivalót,és egész jól haladok munka közben is :)
2014. ápr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Egy barátom éjjeli őrként dolgozott, ugyanezen indokból. Képzelheted, mennyi dolga volt :) Óránként egy 3 perces kör az épületben, aztán szevasz.

Közben végigcsinált egy villamosmérnöki alapszakot + egy mesterkurzust.

2014. ápr. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

Az éjjeliőr se rossz,csak akkor gondolom haverod nem sokszor ment be reggel 8kor :D. Meg ahhoz nem kell valami okj vagy fegyvertartási?

De amúgy tényleg jó ötletek,ilyenekre gondoltam

2014. ápr. 7. 19:30
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Levelezőn járt suliba, csak havi 2 napot, ahhoz úgy intézte a műszakját, hogy el tudjon menni.

Kell hozzá pár papír, nem tudom megmondani, hogy mi, de érted, egyszerű szakma, 50-150 e körül biztos kijön, és viszonylag gyors.

2014. ápr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Atika ***** válasza:

Szia

Magam is èjeli őr vagyok, most is bent vagyok ;) Feladatom: óránkènt 2 perc sèta, utána azt csinálok amit akarok. Pl. tanulok vagy alszok. Mindezt havi 120-140 ezer ft-èrt. Mellette a villamosmèrnökit tolom levelezőn. Nem lehetetlen, bár hozátenèm hogy már az ilyen álláshoz is hátszèl kell!!! Mert ha nincs protekciód mehetsz a tescoba a kaszasorra vagy áru töltögetőnek. Ott meg nuku tanulás...

2014. ápr. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, akkor bébiszitter.
2014. okt. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!