Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek ezek az apródon...

Szerintetek ezek az apródon meghirdetett "legális, bejelentett munka, munkaszerződéssel, garantáltan szexmentes stbstb" címletű hostess munkák külföldre mennyire biztonságosak, megbízhatóak?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 8. 14:02
 1/4 anonim válasza:
73%

Sokat fogsz dugni jó áron :D

Nyárvégére visszajössz pár millióval :)

Általában olasz,anglia ahol kiraknak, persze lakásra :)

2014. ápr. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Teljesen megbizhat mibennunk.

Mi nem futtatunk egy lanyokat sem soha.

Amikor megvertek kiraboltak futtattak lanyokat azok nem mi voltunk. Mi tisztesseges becsuletes vallalkozok vagyunk.

Küldjon fotot magarol.


Udv,

Szergej

2014. ápr. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, ha visszajössz. Ne csináld, kérlek.
2014. ápr. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Hát így kimenni elég para, ha ilyesmiben gondolkozol csak ügynökségen keresztül. Én Olaszországban dolgoztam bar hostessként és eléggé féltem, hogy mi vár rám kint. A VIP budapest hostess és modell ügynökség szervezte le nekem az utat és nagyon korrektek voltak. Minden elmondtak részletesen és tényleg nem kellett többet csinálnom mint hostesskednem. Sok sikert neked! :)
2014. szept. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!