Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Igénybe venné egy férfi...

Igénybe venné egy férfi masszőr szolgáltatásait?

Figyelt kérdés

Szakképzett masszőrről lenne szó.

A lényeg, hogy kizáró ok lenne-e, hogy a masszőr férfi?

Gondolkozom rajta, hogy részt veszek egy ilyen képzésen, sokan mondták, hogy van hozzá tehetségem, szeretek emberekkel foglalkozni, de zavarna, ha elkerülnének a vendégek azért, mert nem vagyok nő :)



#férfi #hátrány #masszázs #nő #wellness #megkülönböztetés terápia
2014. ápr. 10. 09:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%
Én nem mennék, mert zavarna,hogy egy férfi masszíroz.
2014. ápr. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyáltalán nem zavar, voltam már nem egyszer férfi masszőrnél is.
2014. ápr. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én masszőröm is férfi, és tele van kliensekkel, hetekkel előre be kell jelentkezni hozzá.
2014. ápr. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Gyógymasszőr esetében, még előny is, ha férfi, mert oda még jobban kell a fizikai erő. Voltam már többször férfi és női masszőrnél is, nekem nem szempont a neme, csak hogy masszírozzon rendesen, ha úgy kérem. Eddig egy női masszőr maszírozott elég erősen, hiába szóltam a többinek, azok nem értették, hogy a hátamban lévő csomókat ne simogassák, hanem rendesen gyúrják meg. A férfi masszőröknél ez nem szokott probléma lenni.


26N

2014. ápr. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
64%
Elnézést kérek de te csak női orvoshoz mész? A legjobb masszőrök férfiak. Én is férfi masszőrhöz járok. 35/N
2014. ápr. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Férfi masszőrként mondom, hogy ez csak nagyon kevés embernél probléma. Aki nem alapján választ masszőrt, az nem a masszázs miatt megy főként oda, hanem mert otthon8avagy az ellenkező nemtől) nem kap elég simogatást, törődést.


Nekem pl vegyesen vannak férfi és női vendégeim is, mondjuk 60% a nők javára.


Ez az én személyes tapasztalataimon alapuló véleményem erről!

2014. ápr. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
40%

Jó kérdés, én nőhöz mennék. Valahogy úgy gondolom ne férfi csinálja. Nézegetem a hirdetéseket, találtam is egy-két szimpatikusat, az egyik nem aktív, a másikon gondolkodom. Persze jobb lenne megúszni. Félreértés ne essék, vannak olyan nők, akik inkább kényeztetősek, nem olyat néztem.

Így is fura lesz, ha feláll,ki tudja mi lesz, de én nem akarnám levenni a farmert, csak hát váll, nyak lenne. Láttam olyat is, ahol nem kell levetkőzni, de az 8ezer, emitt meg 3.Persze láttam leírás alapján ami jól hangzott férfit is, (gerincnyújtás). Talán az van, hogy itthon nincs hagyománya, és ezért fura. Amit írtam nem mérvadó, csak az én véleményem.

2014. ápr. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
57%

Nőként én igénybe veszem rendszeresen egy férfimasszőr szolgáltatásait.

A srácot be is engedem a lakásomba, korrekt, megbízható. Bár bevallom, először úgy engedtem be, hogy volt más is a lakásban, persze biztonságból.

De soha nem volt kellemetlenkedő, mindig csak annyit, és addig ment el, amit megbeszéltünk.

Ha valaki akarja, próbálja ki nyugodtam. Ricsinek hívják: [link] a weblapja.

Remélem segíthettem :)

2014. júl. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

KAMU! KAMU! KAMU!

Bénán reklámozod magad!

2014. júl. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
0%
menj már a faszomba te ömreklámozó pitiáner...
2014. szept. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!