Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Igaz, hogy személyesen kell a...

Igaz, hogy személyesen kell a diákszövetkezetbe bejárni, hogy valakinek esélye legyen 16 évesen munkát kapni?

Figyelt kérdés

A bátyám azt mondta, lehetetlen ennyi idősen az interneten át munkát találni, keresni pedig nem fognak. Az érdekelne, hogy tényleg szívesebben tájékoztatnak-e az aktuális munkákról, ha pl.: heti egyszer bemegyek az irodába, mintha hívogatnám őket?


Tudom, hogy személyesen komolyabban vesznek, ugyanakkor... Eleve nem értem, hogy egy diákszövetkezeti dolgozó, akinek az a munkája, hogy az aktuális lehetőségeket ismertesse velem, miért tartana vissza előlem információkat egyáltalában bármiről, akár telefonon keresztül.


2014. ápr. 12. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
7%

'Eleve nem értem, hogy egy diákszövetkezeti dolgozó, akinek az a munkája, hogy az aktuális lehetőségeket ismertesse velem, miért tartana vissza előlem információkat egyáltalában bármiről, akár telefonon keresztül.'


azert, mert nem neki erdeke, hogy neked munkad legyen. hanem neked. ha ennyit nem vagy kepes megtenni, hogy melot/penzt szerezz, vegetalj tovabb anyuek zsebpenzen.

2014. ápr. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%

Az egész azon múlik, hogy mikor kezded el és milyen munkát végzel. Személyesen menj el a szövetkezetekhez, már azért is mert be kell iratkozni és kell iskolalátogatási. Aztán ha van munka felhívnak, elvállalod, ha beválsz hívnak többet is. Ennyi az egész. Inkább az, hogy nem akkor kell észbe kapni mire elkezdődött a szünet, mert addigra már minden szövetkezet tele van és csak megbízható, régi embereknek fogják kiadni a munkát.


A lehetetlen ennyi idősen valahol áll, mert majdnem minden munkáltató 18 feletti munkavállalót keres konkrétan ezzel a kikötéssel... Emiatt tényleg nehezebb lehet a dolgod, és a bátyád is valószínű így értette.

De amúgy az első se mond hülyeséget...

2014. ápr. 13. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem, nem érdeke, ellenben feladata, hogyha bármilyen felületen rákérdezek, akkor tájékoztat az aktuális lehetőségeimről.


Beiratkoztam, voltam már bent. Pont, hogy nem arra akarok várni, hogy felhívjanak, mert miért hívnának fel? Nem erre vonatkozott a kérdés sem.

2014. ápr. 13. 17:06
 4/5 anonim ***** válasza:
38%
Mert telefonon szoktak értesíteni a munkalehetőségekről, de mind1... Nyugodtan pontozz le, mert fingod sincs az egészről...:D
2014. ápr. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ember, ezt is lepontozom. Diákszövetkezet a legritkább esetben hív fel, legfeljebb akkor, hogyha nincs olyan munkaerő, aki magától szeretne elvállalni egy általuk ajánlott melót. Ilyen viszont mindig akad.


A bátyámnak és a barátainak is ez a tapasztalata, ők 23-24 évesek, ha utánaszámolsz, 7-8 éve diákmunkáznak. Azért ez alapján van némi fogalmuk a dologról.

2014. ápr. 14. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!