Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Személyes ügyfélszolgálati...

Amarena kérdése:

Személyes ügyfélszolgálati állásinterjúra megyek. Szeretnék jól felkészülni rá. Tudtok olyan oldalakat, ahol ezekhez kapcsolódó anyagok, modulok vagy bármilyen segítség található?

Figyelt kérdés
Egy mobilkommunikációs céghez megyek, bármilyen tippet, segítséget örömmel fogadok :)

2014. ápr. 12. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ki kell nyalni a segget telefonon a kuncsaftnak. Segítség : menj ki az utcára és kezd a hajléktalanokon
2014. ápr. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a korrekt válaszod! Egy tippet én adnék neked: ne válaszd véletlenül se ezt a pályát, még akkor se, ha minden kötél szakad, de ne izgulj, segítséged mindig lesz, mert megfogadom a kommented másik felét! Egyébként SZEMÉLYES szó van odaírva ;)
2014. ápr. 13. 00:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Keress rá arra, hogy állásinterjú, tippek, tanácsok, kérdések, stb. Mivel nagy vállalatról van szó, így készülj fel hülye kérdésekre és szerepjátékra is.
2014. ápr. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem megyek ilyen telefonosmolesztáló állásra, fizikus vagyok, így már nem kell.
2014. ápr. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igazándíból vicces fiú az első, de nem mond hülyeséget.

Van ismerősöm 2, aki ügyfeles volt(nem mobilcégnél), és bizony sokszor sírva mentek haza. Kérdés, meddig bírod a stresszt?

2014. ápr. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!