Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » KFC-ben szeretnék dolgozni 17...

Redbullicecream kérdése:

KFC-ben szeretnék dolgozni 17 vagyok, tudnátok segíteni? Többi lent

Figyelt kérdés

Helló, 17 vagyok 3. kerületi Budapesti lakos, és nagyon szeretnék KFC-ben dolgozni mivel, nyár végére apum születésnapjára szeretnék venni egy Galaxy Note 3-at... De ez lényegtelen.


Az a helyzet, hogy én már voltam a WestEnd KFC-nél és ott egy csaj azt mondta, hogy valami EUdiák diákszövetkezethez menjek el, de ennek a weboldalán az állt hogy csak 18-tól vesznek fel, holott ez a csaj aki ezt mondta neke, ő állítólag még csak 17, és folyamatosan dolgozik, tehát nemcsak szünidő alatt. LESZÖGEZEM ÉN IS ÍGY SZERETNÉK!!


Nekem az ideális az lenne ha csak hétvégén járnék be, mert jelenleg Szakközépiskolás vagyok, és az időm így engedné.


Valaki tudna segíteni? Mihamarabb el szeretném kezdeni!



2014. ápr. 13. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Vedd fel a kapcsolatot az eudiákkal, velük kell megbeszélned.


De csak hétvégére nem fognak felvenni, ugyanis heti min. 20 órát le kell dolgoznod majd, és mivel 18 alatt vagy nem dolgozhatsz 8 óránál többet egy huzamban. Ha nem megy a tanulás mellett, akkor ne dolgozz.

2014. ápr. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyennel hogy te csak hétvégén dolgoznál, egy gyors étteremben szerintem szóba sem állnak veled.
2014. ápr. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Most nézem, az a telefon 122ezer. Muszáj ezt venni? Ha a gyerekem ilyet venne nekem, kényelmetlenül érezném magam.
2014. ápr. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!