Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Voltatok már úgy, hogy egy...

Voltatok már úgy, hogy egy leendő munkaadótok sértő üzenetet küldött?

Figyelt kérdés

Megkértem az illetőt, hogy az interjú részleteit küldje el e-mailban (mivel alig hallottam és nem is tudtam volna leírni) és másnap kaptam egy sértő üzenetet személyemre vonatkozólag, amiért nem jelentem meg. Igen ám, de ő sem küldött e-mailt így azt sem tudtam, hogy hova kell menni.(Persze, felhívhattam volna stb..de ha már megígérte és utána még neki áll feljebb.) Ilyen emberrel nem is dolgoznék együtt. Volt egy másik esetem is.. aki a motivációs levelemből poént csinált. (házalós biztosítós meló lett volna, amit még a telefonáláskor lemondtam)


Ezen csak én akadok ki? Vagy csak nekem furcsa? Szívesen hallanék még ilyen poénos eseteket. Én úgy vagyok vele, hogy ők vesztettek (jó munkaerő lennék, és szellemi munkáról van szó).


Köszönöm


2014. ápr. 16. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Túlzás leendő munkaadónak nevezni, mikor még az állásinterjún se voltál...
2014. ápr. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló esetem nekem is volt: éppen akkor hívtak, mikor forgalmas, zajos helyen voltam, jegyzetelni sem tudtam, amit ő is hallott, és kértem, hogy hívjon vissza később. Persze nem hívott. Én se tudtam visszahívni, mert rejtett számról hívott. Erről ennyit. De miért? Komoly munkaadó lehetett ez is..Én is így vagyok vele, hogy ő vesztett..
2014. ápr. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én esetem olyan volt, hogy a munkaadóval megbeszéltünk egy napot, amikor próbaidőre behív, majd előtte való nap lemondja, hogy már felvett valakit és ne menjek. Ez milyen már? Szólt legalább, de ez akkor is taplóság. Más részről viszont jobb is, hogy így alakult, mert nem volt szimpi az ürge. Túl sötét volt..
2014. ápr. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!