Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elég problémás a helyzetem,...

Elég problémás a helyzetem, van jó megoldás?

Figyelt kérdés
Pár hónapja van állandó munkahelyem. A problémám a párom miatt van, vagyis inkább a munkahelye miatt. No-ban dolgozik, és kiszámíthatatlan a hazajövetele. ( nem tudok hozzá kimenni a munkája miatt folyton úton van ) Beszéltem a főnökömmel erről, és ő azt mondta, h csak akkor mehetek el szabira, ha egy hónappal előtte leadom a szabi igényemet. Ez viszont lehetetlen, mert csak a párommal szeretnék elmenni. Hogyan mehetnék el mégis? Én táppénzre gondoltam arra az időszakra. Ha esetleg valakinek van jobb ötlete, azt szívesen venném.
2014. ápr. 21. 16:54
 1/1 anonim ***** válasza:

A táppénz még egyszer-egyszer megoldható, de hidd el nem fogják ezt a gyakori távolmaradást tolerálni, főleg ha beszéltél erről a főnököddel miért szeretnél szabadságra menni, egyből le fogja vágni mi a helyzet.. na meg dokit is kell találnod, aki van olyan jó fej és kiír táppénzre úgy hogy nem vagy beteg.


Hát nagyon nehéz helyzet. Manapság nem szabad a munkahellyel szórakozni, mert hamar az utcán találod magad. Viszont tudom, hogy a párunk nélkül meg nagyon nehéz :(

Nem tudsz esetleg kiköltözni hozzá Németországba?

Egyik ismerősöm is pár évig alig találkozott a párjával, mert a pasi szintén Németországban dolgozik, folyton úton van. Aztán végül a lánynak sikerült kiköltöznie, de így se egyszerű az életük..

2014. ápr. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!