Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ahhoz hogy egy diák (19 éves)...

Ahhoz hogy egy diák (19 éves) munkát tudjon vállalni, mien papírokra lesz szüksége?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig tart ezeket megszerezni és mennyibe kerül kb?
2009. dec. 22. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen papírokra gondolsz?
2009. dec. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha diákmunkára gondolsz,akkor pl kell iskolalátogatási
2009. dec. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem tudom pontosan ezért kérdezem:D munkavállalói kiskönyv (vagymiaz:D) pl. meg még nem tudom mi kellhet
2009. dec. 22. 22:49
 4/8 A kérdező kommentje:
igen, diákmunkára gondoltam csak kimarad a kérdésből :)
2009. dec. 22. 22:50
 5/8 anonim ***** válasza:

Az iskolaszövetkezetek iskolalátogatásit kérnek. Kiválthatod az alkalmi munkavállalói kiskönyvet is, Munkaügyi központba tudod kérni, ott meg is kapod.

Mind2 ingyenes.

2009. dec. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenféleképpen szövetkezetbe menj be. Ha kiskönyvel dolgozol nagyobb az esélye hogy átvernek. saját tapasztalat.
2009. dec. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Munkavállalói csak oda kell ahol kérik (ha alkalmi munka), amúgy semmi nem kell.
2009. dec. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szükséged lesz személyigazoló kártyára, lakcímkártyára, érvényes diákigazolványra, adókártyára...


Az adókártyát az APEH-nél tudod kiváltani (mint megtudtam, ezt már a gyerekeknek is ki kell váltani).

2009. dec. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!