Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Önéletrajzba lehet olyat...

Önéletrajzba lehet olyat írni, amiről még nincs papírom?

Figyelt kérdés
Szóval egyszerű diákmelóhoz kérnek önéletrajzot, de mivel 18 vagyok így még nem tudok sok mindenről írni. Szeretném beleírni hogy van jogosítványom és ECDL vizsgám, de még egyikről sincs papírom/kártyám. A jogosítványt egy hete igényeltem meg, de ugye egy hónapon belül kell kiküldeniük ezért még csak az igénylésről készült papírt tudom felmutatni, ECDL vizsgát pedig iskola által csináltam, ők viszont nem adják ki a papírt róla, csak ballagásnál. Bele lehet így írni ezeket az önéletrajzba, vagy így nem fogadják el?
2014. ápr. 21. 23:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
beleírhatod
2014. ápr. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Ha már elnyerted, beírhatóak, zárójelben hozzáírható, hogy épp hogy áll a dolog, de nagy valószínűséggel nem is fogják kérdezni, általában első körben ilyennel nem bajlódnak.
2014. ápr. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Beírhatod. Azt írsz az önéletrajzba, amit akarsz alapvetően, csak ciki, ha elvárják utána, hogy tudd is.
2014. ápr. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyébként úszómesteri melóhoz kérnek önéletrajzot, tehát ECDL-nek nincs jelentősége, jogsi is csak akkor, ha valahova olyat keresnek akit hajnal 2-kor is gyorsan melóba lehet állítani. Csak ha még ezeket se írnám bele, akkor elég karcsú önéletrajzom lenne!
2014. ápr. 22. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!