Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy lehet bekerülni az...

Hogy lehet bekerülni az UStream-hez?

Figyelt kérdés

Nagyon szimpatikus a vállalat és az ottani munka és légkör, az álmom lenne egy ilyen munkahely. Alap szinten tudok php, java, c++ és c# programozást, gondolom leginkább ezek kellenek oda.


Gondolom náluk nem a papír, hanem a tudás számít.



2014. ápr. 24. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Most vittem embereket 2 nagyobb szoftveres céghez, általában a min. elvárt idő 3-4 év, és persze nem otthon hobbyból, hanem más cégnél dolgozva. Persze ez csak hivatalos elvárás.

De ha hobby fejlesztő vagy az se baj, viszont van egy feladat nálunk is. Ha azt nem tudod egy-másfél óra alatt megcsinálni, akkor nem is beszélgetünk el veled.

Volt olyan hobby fejlesztő, aki 20 perc alatt leírta egy papírra, mert sietett. Ajánlottunk neki munkát, de ő inkább egy jobban fizető melót választott.


Ha a Preziből indulok ki, ahol 17 nyelven fejlesztenek, akkor itt sem 3 nyelv van, főleg hogy netes dologról beszélünk.

2014. ápr. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Milyen feladat pl? Szerintem még rajtam kívül sokan másokat is érdekelne. :)
2014. ápr. 24. 11:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne.
2014. ápr. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne. Fejvadász cégnél voltam kitöltős, X-elős IT teszten, az teljesen banális volt.
2014. ápr. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy programot kell megírni, speciális kritériumok alapján konzolban.

Erre van egy órád. Nyilván a poént nem lövöm le, de van benne minden. Olyanok rakták össze, akik értenek hozzá, és azt mondták, olyan nem tudja megoldani, akinek nincs tapasztalata.

Ez az előszűrés. 2 hónapja volt egy fickó, aki hozta a 3 diplomáját, meg a millió egy papírját. Ő szoftverfejlesztő. Megkapta a feladatot. Aztán eltelt egy óra, aztán kettő, és nem történt semmi. Így szépen elköszöntünk egymástól.


Így a tudás, vagy nem tudás azonnal kiderül.

Minden normálisabb cégnék van ilyen teszt, akinél nincs, nos ott akkor gondok vannak, mert a papír alapján veszik fel az embert, nem a tudása alapján.

2014. ápr. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
X-elős IT teszt mindenre jó, csak épp a tudás felmérésére sem. Inkább, hogy programot kell írni, az jó.
2014. ápr. 25. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!