Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek egy tescoba,...

Szerintetek egy tescoba, intersparba lidlbe mennyire nehéz bekerülni? Nagyon kéne már a meló saját történeteket is irhattok .

Figyelt kérdés
2013. dec. 9. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
bekerülni könnyű, főleg ünnepek előtt keresnek embert...és aztán kikerülni a munkakörből még könnyebb...
2013. dec. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm hát ez a baj hogy könnyű kikerülni :(
2013. dec. 10. 17:53
 3/3 anonim válasza:

Bekerülni nehéz, kikerülni könnyű:)


Én a Lidlben dolgozom, augusztusban léptem be, szerencsém volt. Budapest, de talán Mo. legforgalmasabb boltja, 3 nap alatt visszahívtak. Elég körülményes az elején minden, de ha már megszokod akkor nem rossz. Vagyis elviselhető, ha a jó a társaság is. 6 órás dolgozó vagyok, havi 120-140 órát dolgozom, nettó 78-82e ft között kapok, plusz kajajegy (12 ezer) és bérlet. De délutánra teljesen kifáradok. Sok az elvárás, szemetek a vezetők, két-három ember munkáját végzed, a vevők bunkók. De te legyél mindig toppon, kedves, mosolygós, segítőkész.


Most ez a meló van, jobb mint itthon ülni pénz nélkül, de mellette keresek mást. Ha tudod, kerüld a kereskedelmet.

2013. dec. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!