Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapest legjobb munkahelyei...

Budapest legjobb munkahelyei melyek szerintetek? Tudom, hogy szubjektív, de saját tapasztalat alapján vagy hallomásból ki mely vállalatokat tart a legjobbnak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy egyéni, hogy ki mit tart jónak, én pl. az innovatív, nem túlbürokratizált, flexibilis hozzállást mutató, értelmes munkát biztosító, családbarát munkahelyeket, ahol felesleges megbeszélések, adminisztráció, álprojektek helyett valóban fontos és értékteremtő dolgokra koncentrálhatnak a munkatársak.(Tudomásom szerint ilyen pl. a Prezi).

Tudom, hogy vannak ilyen témájú felmérések, engem most személyes tapasztalatok/biztos forrásból hallottak érdekelnének.



2014. ápr. 24. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem túl sok egyszerre a kritériumod. Értéket teremt az összes big4, de család felejtős. Ha családozni akarsz, akkor bármelyik sarki könyvelőiroda.
2014. ápr. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy túl sok a kritérium, de van olyan cég, amelyik mindnek megfelel :). Nem sok, de van.

A Big4 vitatható értékteremtés szempontjából véleményem szerint.

2014. ápr. 24. 13:40
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem mondom, hogy nem folyik részben értékteremtó munka, de hallanilehet visszásságokról.
2014. ápr. 24. 13:44
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

Én ilyen "sarki könyvelő" irodában dolgozom. Hál'istennek, jó fizetésem van, vannak könnyű időszakok, vannak nehezebbek.

Viszont azt kevesen tudják, hogy kb. 10-15 ezer könyvelővel van kevesebb, mint amennyi kéne jelen pillanatban. És ez évente kb. 2-3 ezerrel növekszik.

Mondjuk ez idén meg is látszik kb. 10 új cégünk van, és mégegyszer ennyien bejelentkeztek.


Ha a könyvelést nézzük értékteremtő, hiszen a gazdaság megbénulna a könyvelők nélkül.


Mondjuk, ha IT cégről beszélünk akkor Google a legjobb tudtommal világszinten. Saját gyerekmegőrzővel, kutyádat beviheted stb.

2014. ápr. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%

Bankban dolgozom, pénzügyi területen.

Nekem ez jó munkahely.


Egyedülálló kisgyermekes édesanya vagyok, férfias szakmában (elemzés), rugalmasak velem (ha mennem kell az oviba anyák napjára, akkor nem fenyegetnek kirúgással :), hasznosnak érzem a munkámat, szeretem a munkakörömet, feladataimat. Emellett normális a fizetés is, tanulhatok is (pl. nyelv, szakmai dolgok), vannak személyes értékelések- de nem valami teljesen személytelen multihoz hasonló stílus uralkodik.

Vannak értékes emberi kapcsolataim is, nem teljesen személytelen az itt töltött napi 8 óra.


Vannak természetesen olyan emberek, pozíciók itt is, amiket én nem gondolok olyan hasznosnak, de azért összességében jó itt dolgozni.


Minél nagyobb egy cég, annél nagyobb a bürokrácia általában és a gazdaságban nem lehet minden cég kutatás-fejlesztésben otthon- valakinek azért szolgáltatni, termelni is kell :)


Sok múlik azon is, hogy mi a szakmád: mást jelent egy IT szakembernek a legjobb munkahely és mást egy pénzügyesnek is.

2014. ápr. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"fontos és értékteremtő munka" - azért ez elég relatív

Én ezekről hallottam: Nissan, Google, Booking, DM (családbarát díjakat is nyert).

2014. ápr. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!