Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire jó ötlet, ha valaki...

Mennyire jó ötlet, ha valaki egyedi önéletrajzot nyújt be?

Figyelt kérdés

Tehát kissé színesebb, talán kicsit másként elrendezve, nemcsak fehér alapon fekete betűk és pöttyök.


Pl.:


[link]


[link]


Ui. nem grafikus lennék,de attól talán valamennyire jó ötlet az egyedi, tömegből kitűnő önéletrajz.


2014. ápr. 24. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Úgy dobnám ki a kukába 2 mp után, ahogy van.


Egy önéletrajz pont, hogy legyen faék egyszerűségű, egyből értsem, hogy ki ez és mit tud, ne pazarolja itt az időmet ilyen bogarászásra.

2014. ápr. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

És ha csak kicsit ki van színesítve?:D

És világosan látszik,hogy mi hol van.

(én valami egyszerűre gondoltam)

2014. ápr. 24. 21:38
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez így már sokkal jobban hangzik.

Nem mondom, hogy feltétlenül bármilyen előnyt fog jelenteni, de ha átlátható, könnyen megérthető, akkor nem lesz hátrány, ha közben színes.

2014. ápr. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Legyen egyedi, színes, de letisztult! Szerintem ez a két önéletrajz már túl sok. Nekem jó tapasztalataim voltak az egyedire szabott CV-mel, elég jó arányban hívtak be interjúra melókereséskor. Szerintem az a bombabiztos, ha a minimál stílushoz tartod magad, és nézzen ki profin.
2014. ápr. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Első tetszik, második az nem.


Én is azt mondom, hogy legyen egyszerű és könnyen áttekinthető. Persze ha olyan munkára jelentkezel, ahova kreativitás szükséges akkor oda jók ezek az elvetemült ötletek. Talán bejön. De az is jó, ha e mellé küldenél egy szimplát is, biztos ami biztos.

2014. ápr. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha amiatt vesznek fel, ahogy az önéletrajzod kinéz, és nem az alapján, amit tudsz, akkor már régen rossz.
2014. ápr. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Nem az önéletrajza miatt fogják felvenni, az csak a beugró, hogy eljusson az illető az interjúra. Ha egy HR-es többszáz önéletrajzot kap egy pozícióra, valamivel fel kell hívni a figyelmet, hogy egyáltalán elolvassa, és ne dobja tíz másodperc után a kukába az érdektelenségtől.
2014. ápr. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit, hogy érdemes motivációs levelet írni akkor is, ha nem kérik. Ezzel is hatásosan meg lehet győzni a munkaadót, hogy esélyt adjon a személyes találkozásra.
2014. ápr. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!