Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tudok tenni ha a munkáltat...

Mit tudok tenni ha a munkáltatóm nem fizeti a szabadságot, a táppénzt, dolgoztat ünnepnapokon és bérpótlékot sem fizet érte?

Figyelt kérdés
Be vagyok jelentve, kevesebbre mint amennyit keresek... Maszek cég. Kihez fordulhatnék,milyen bírságokra számithat?
2014. ápr. 26. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
munkaugyi felugyeletnel fel kell jelenteni
2014. ápr. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, jól mondta az egyes, meg az Atya Úr Istenhez.

Mit tudsz tenni? Adjál neki egy oldalast, szívlapáttal.

Remélem jól megbaccák.

2014. ápr. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Meg akarom neki mondani, hogy ez mostmár nem oké és a munkatörvénykönyve szerint a wc-s nénitől elkezdve az orvosig mindenkinek jár a bérpótlék... de mindig mindent megmagyaráz, mit tudok rá mondani? Én is remélem , hogy egyszer visszanyal a fagyi de én nem akarom feljelenteni mert akkor elvesztem a munkám.
2014. ápr. 28. 08:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen ember nem érdemli meg, hogy emberei legyenek. Ha nem jelented fel, akkor nem fog változni semmi, és azt hiszi, hogy mindent megtehet. Te tudod, de a tolvaj, vérszívó ember ne örüljön, ne legyen neki jó. Néha kell konfrontálni, állj ki az igazadért. A te érdekedet senki nem fogja nézni, csak te. Neked kell megharcolnod, még ha az állásodba is kerül. Néha az igazunkért nagy árat kell fizetni.
2014. ápr. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!