Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Közvetlen értékesítés ez mit...

Közvetlen értékesítés ez mit takar pontosan? Otthoni távmunka interneten keresztül. Vagy menni kell azért házalni? Ez olyan hogy csak akkor kapok pénzt ha sikerül is valakire valamit rásósni? Vagy ez mi pontosan

Figyelt kérdés

2014. máj. 10. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:

'Ez olyan hogy csak akkor kapok pénzt ha sikerül is valakire valamit rásósni?'


igy, ahogy mondod. az ugynoki munka legalja.

2014. máj. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) Akkor az nem nyerő.
2014. máj. 12. 21:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudod ha én munkaadó vagyok, és te nekem dolgozol, akkor azzal jár némi kockázat. A kockázat pedig az, hogy mégsem vagy olyan ügyes, mint amilyennek előadod magad. Ezt a kockázatot ha én felvállalom, akkor annak ára van, és azt te fogod megfizetni. Ha te vállalod fel ennek a kockázatát és felelősségét, akkor meg én fizetek.


Magyarán két opció van:

1; tudok én neked havi fix fizetést adni, de az jóval alacsonyabb lesz, mint amennyi hasznot hozni fogsz nekem a munkáddal.

2; adok jutalékos munkát, ami jóval többet fizet, hiszen én nem kockáztatok semmit. Viszont rajtad a felelősség, hogy valóban teljesíts, ha pénzt akarsz látni.


Ha biztos vagy benne, hogy értékes vagy, akkor jutalékos munkát vállalj, az éri meg neked. Sokkal többet fogsz keresni. Sokkal. Sokkal. Ha viszont inkább közepesnek, vagy az alattinak ítéled meg magad, akkor keress egy fix bért ígérő munkát!


Az emberek többsége nagyon alacsony önbecsüléssel rendelkezik, nem meri vállalni a felelősséget a munkájának az eredményéért, irtózik a jutalékos kifizetéstől, ezért fix bért szeretne kapni. (Erre láttunk most példát.) A munkaadók pedig nagyon jól járnak velük, bagóért megveszik őket.

2014. júl. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes választ! Így már értem.
2014. júl. 20. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!