Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti mennyivel több fizetést...

Ti mennyivel több fizetést kérnétek? Tapasztalatok esetleg?

Figyelt kérdés

Megkerestek egy állás ajánlattal de jelenlegi helyemhez mérten többet kéne utaznom és valószínű dolgoznom is.

A mostani helyemen 120e körül mozog a fizetésem amit erősen keveslek egy ideje.

Mennyivel kérhetnék többet máshol? Kezdésnek 160e-re gondoltam. Ban rizikó a váltásban mert biztos állászt kéne feladnom egy ígéretes de lehet nem hosszútávú munkáért.


2014. máj. 10. 23:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat az elírásokért és a hibákért kissé kapkodva írtam...
2014. máj. 10. 23:58
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Zéró információt mondtál, komolyan, ez egy nagy nulla. Mi a szakmád, milyen szakterületen dolgoznál, mekkora cégnél, hol, mi lenne a munka, mennyi munkatapasztalatod van? Csak ilyen apróságok hiányoznak, hogy normálisan lehessen válaszolni.
2014. máj. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%

nettó? bruttó?

bp? vidék?

2014. máj. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az is kérdés, hogy ők mennyivel többet lennének hajlandóak fizetni.

Hasonló helyzetben vagyok én is, van egy biztos nyugdíjas állásom - nettó 87ezer Forintért. De nekem nincs keresett szakmám, biztos nem fog senki megkeresni.


A háttérrel Te vagy tisztában, ha Neked jó lenne 160 és szerinted fizetnének annyit, mondj annyit. Mások mennyit kapnak náluk? Kb. azt kéne belőni.

2014. máj. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!