Első clostys hónapom nem sikerült. Lehet túlságosan beleéltem magam. Mennyivel van több esélyem a második kúrában. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Szedek pluszba E vitamint és Merformint.( nem lett jó a terheléses inzulinom)

#Closty #második kúra
2013. dec. 9. 16:30
 1/4 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Amíg az inzulinod nem jó, addig sajnos kevés az esély. Nekem nem sikerültek az inszemek, de még a lombik sem, mert nem tudtam az IR-ről, és nem tartottam a kezelést. Amikor kiderült, (PM alulműködéssel együtt) és megkaptam a gyógyszereket, 3 hónap múlva spontán terhes lettem.

Ha más problémátok nincs, adnod kellene egy kis időt a hármas kezelésnek, lehet hogy nem is kellene az inszem. :-)

2013. dec. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia, nekem is pco-m van, és ez a második closty-s hónapon, voltán uh követésen?
2013. dec. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen voltam a 13 dik ciklusnapon. Voltak tuszok, akkor meg kicsik a legnagyobb 1,43 cmes volt.
2013. dec. 10. 09:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem tudni miért 36-60+ -os csiklusaim voltak. E miatt szedtem a Clostilt. 1. hónap: 2*1 tabi/5 nap = a 12 napon nem volt érett tüsző. 2 hónap: 2*2 tabi = 1 db domináns tüsző, 24 mm-es, meg is repedt, de nem lett baba. 3. hónap: újra 2*2 tab. = 16 mm-es tüsző (az nem elég) a 12 napon. Nem tudom, hogy beért-e végül. A férj 2 nap múlva külföldre utazott, nem lett baba. Doki javaslata: 3 hónap pihenő, és fussunk neki újra. 2. pihenős hónapban állapotos lettem. Félidőben járok. Az egyik barátnőm ugyanígy járt. Ő inzulinrezisztenciával is küzd, és neki is a második pihenős hónapban kopogott be a gólya. Kitartás hölgyek! Sok sikert! :)
2013. dec. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!